0

Yıpranmış Saçlar Nasıl Onarılır?

yipranmis-saclar-nasil-canlanirGeride bıraktığımız yaz ayları her ne kadar, deniz, kum, tatil; ve güneşin etkisi ile keyifli geçmiş olsa da, pek çoğumuzun artık bir yaz hatırası var: yıpranmış saçlarımız… Yaklaşan kış aylarında ise, davetler, günler, iş temposu derken, saçlarımızın daha canlı olmasını isteyeceğiz… Peki yıpranmış saçlar nasıl canlanır? Yıpranmış saçlar nasıl düzelir? Yıpranmış saçlar nasıl onarılır? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz:Radyo Dinle

Yıpranmış Saçlar Nasıl Canlanır?
Yıpranmış Saçlar Nasıl Onarılır?
Yıpranmış Saçlar Nasıl Düzelir?

• Eğer yıpranmış saçlarınız varsa, mutlaka kurumuşlardır; ve kuru saç, her zaman kırık uç, ve cansız görünüm problemlerini beraberinde getirir. Peki bu sorunları nasıl aşabiliriz? Yapılması gereken ilk şey, nemlendirici saç bakım maskeleri; ve doğal saç bakım yağlarını, haftada en az iki kere kullanmaktır.

Soğan Kürü Tarifi

• Eğer boyalı saçlarınız varsa, güneş, saçlarınızın rengini soldurmuş demektir. Bu problemi çözebilmek için, önce saçlarınızı boyayın. Sonrasında ise, hem renk koruyucu şampuan kullanımı gerçekleştirin, hem de boyalı saçlar için üretilmiş saç bakım ürünlerini kullanın.

• Eğer saçlarınız, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi kuru ise, kırıklarınız var demektir; ve bu kırıklar, saçlarınızın hem bakımsız görünmesine, hem de elektriklenmesine neden olur. Bu nedenle kuaförünüze uğrayıp, saçlarınızdaki kırıkların alınmasını isteyin.

Saçı Yıkadıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

• Saçlarınızın parlak görünmesini istiyor, kan dolaşımının artarak daha hızlı uzayan saçlara da sahip olmak istiyorsanız, saçlarınızı, elinizden geldiğince soğuk su ile yıkamaya özen göstermelisiniz…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.