0

Saçı Gür Gösterme Hileleri

Hepimiz saçlarımıza bakıyor ve bunun karşılığını da doğal olarak almak istiyoruz. Saçları gürleştirmenin yollarını bu nedenle yazımız içerisinde sizlerle paylaşacağız. Saçı gür gösterme hileleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımız içerisinde, saçları gür göstermek için neler yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.O halde zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım.Radyo Dinle

Saçları Gürleştirmenin Yolları

■ Saçları gür göstermek için her şeyin öncesinde, saçlarınızı kuruturken tarak kullanmayın. Bunun yerine, saçlarınızın altından parmaklarınızı geçirin. Bu sayede hem ısı etkilerinden saçlarınız zarar görmeyecek; hem de saçlarınız bu şekilde daha gür görünecektir.

■ Saçı gür gösterme hilelerinden bir diğeri de, saçlarınıza normal at kuyruğu yapmanızın hemen sonrasında, üst kısımdan bir tutam alıp, altına tel toka geçirmekten ibaret. Bu şekilde saçınızın üst kısmı at kuyruğundan ayrılıp, ardından yeniden at kuyruğu ile bütünleşeceği için daha gür bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Doğal Saç Bakım Maskesi Tarifleri

■ Saçınıza aynı hizada iki tane at kuyruğu yaparak, sonrasında bir lastik toka ile iki at kuyruğunu birleştirin. Bu şekilde daha gür görünecek olan saçlarınız daha da uzun görünmüş olacaktır.

■ Saçlarınızı kuruturken ikiye ayırın ve sonrasında ayırmış olduğunuz parçaları topuz yapın. Saçlarınızı bu şekilde kurutun ve ardından da açın. Bu şekilde hem doğal hem de havalı görünecek olan saçlarınız, özellikle fön çektirmeye zamanınız olmadığında sizin için işe yarar hal alacaktır.

■ Saçlarınızın diplerine kuru şampuan uygulayıp, sonrasında da saçlarınızın ürünü emmesini bekleyin. Ardından saçlarınızı geriye doğru itin ve sonra da dalgalı şekil verin. Bu işlemin daha kalıcı olması için saç spreyinden yardım da alabilir ve saçlarınızı sabitleyebilirsiniz.

Saçtaki Beyazları Nasıl Yok Ederiz?

■ Örmüş olduğunuz saçlarınızı, en üstten başlayarak, aşağı kadar, sağa sola çekerek gevşetin. Böylece daha hacimli bir örgü modeli elde etmiş olursunuz.

■ Saçlarınıza şekil verme işleminin hemen sonrasında başınızı öne eğin ve ardından da saçlarınızı bir kaç dakika daha kurutun. Saçı gür gösterme hilelerinden bir diğeri de budur.

■ Saçlarınızın yönünü değiştirin. Bu işlemi duş sonrasında daha kolay yapabileceğinizi unutmayın. Islak olan saçlarınızı elinizle ayırıp, sonrasında kurutun. Küçük gibi görünse de bu detay oldukça işinize yarayacaktır.

Saçı Elma Sirkesi İle Yıkamak Ne İşe Yarar?

■ Hiç bir şey yapacak zamanınız yoksa saç spreyinden yardım alın. Saçlarınızı uçlarından tutarak havaya kaldırın ve ardından saç spreyi sıkın. Sonra da parmaklarınızla saçlarınıza istediğiniz şekli verin.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.