0

Rapunzel Bakımı Nasıl Yapılır?

saclarimi-uzatmak-icin-ne-yapmaliyimSaçlarımı uzatmak istiyorum diyen okurlarımız için sitemiz içerisinde çok sayıda bilgi aktarımında bulunduk. Bu yazımızda da yine, saçlarımı uzatmak için ne yapmalıyım, ve saçlarımı uzatmak için ne yapabilirim sorularına yanıt vermeye çalışacağız. Vereceğimiz bakım önerisinin adı Rapunzel Bakımı olarak da bilinmekte… Bildiğimiz gibi Rapunzel’in saçları o kadar uzunmuş ki, sevgilisini, camdan sarkıttığı bu saçlarla odasına alabilmiş… Sizin de böyle bir sevgiliniz var mı bilmiyoruz; ama madem saçlarımı uzatmak istiyorum diyorsunuz, gelin yapabileceklerinizi gözden geçirmeye başlayalım…Radyo Dinle

Saçlarımı Uzatmak İçin Ne Yapabilirim?
Saçlarımı Uzatmak İçin Ne Yapmalıyım?

■ Her şeyin öncesinde, saç köklerinizi yeterince beslediğinizden emin olmalısınız. Bu anlamda, içeriğinde Protein bulunan bir besleyici şampuan ile, kullandığınız şampuanı değiştirebilirsiniz.

Saçlarımın Hızlı Uzaması İçin Ne Yapabilirim?

■ Rapunzel bakımında, şampuan sonrasında saçlarınıza saç bakım kremi de uygulamanız gerekiyor. Bakım kremini saç uçlarınıza uyguladığınızda, saçlarınız hem kolay açılacak, ve hem de koparak dökülme probleminiz ortadan kalkacaktır.

■ Haftada bir kere saçlarınıza saç bakım maskesi uygulayın. Kullanacağınız saç bakım maskesinin içeriğinde Protein, ve nem etkisi bulunmasına dikkat edin. Maskeyi saçlarınıza masaj yaparak uygulayıp, sonrasında da başınızı sıcak havlu ile sarın ki, maskenin etkisi daha uzun süreli olsun.

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

■ Son olarak saçlarınıza bakım spreyi uygulayın. Bu sayede saçlarınız daha kolay açılacağı gibi, daha dolgun, aynı zamanda da daha canlı görünecektir. Kullanacağınız bakım spreyini, sadece banyo sonrası değil, günlük bakımda, kuru saçlarınıza da uygulayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.