0

Hangi Saç Modeli Bana Uygun?

Yaz sezonu bitmiş olabilir; ama düğün sezonunun bitmesi gibi bir durum söz konusu değil… Her gideceğimiz düğünde, hem düğüne uygun saç modellerini, hem de kıyafetleri internet üzerinden araştırır dururuz. Oysa ki, her saç modelinin, bir kişilik yansıması olduğunu çoğumuz bilmeyiz… Siz de düğünlere katılmadan önce, hangi saç modeli bana uygun diye araştırmalar yapıyorsanız, bakın, her saç modeli hangi kişilik türünü yansıtıyor; ve siz, kendinizi acaba ortamlarda yanlış mı ifade ediyorsunuz?Radyo Dinle

Hangi Saç Modeli Bana Uygun?

• Topuz: Her gittiğiniz düğünde, kendinizi, topuz saç modeline şartlandırdıysanız, siz giyimde şıklığa önem veren bir kadınsınız demektir. Ama bir de kabarık topuz tercihinizse, dikkat çekmeyi sevdiğinizi de söyleyebiliriz.

Saç Kurutma Nasıl Yapılır?

• Dalgalı: Düğüne uygun saç modelleri arasında yer alan dalgalı saçlar, enerjik, ve özgür bir ruha sahip olduğunuzu gösterirken, aynı zamanda da, sizin doğallığı seven, rahat bir kişiliğiniz olduğunu yansıtmaktadır.

• Örgü: Örgü saç modelinin, yaratıcılığı simgelediğini belirtebiliriz, bunun yanında, detaycı bir kişiliğin de göstergesidir. Malum, örgü yapmak; hele ki bazı örgü modelleri oldukça detay gerektirmektedir.

• Atkuyruğu: Düğüne uygun saç modelleri arasında yer alan atkuyruğu, sadece düğünlerde değil, diğer zamanlarda da sık kullanılan bir saç modeli. Hangi saç modeli bana uygun derken, karşınıza genellikle atkuyruğu çıkıyorsa, siz mantıklı bir kadınsınız, hedeflerinize de her zaman mantığınızla ilerliyorsunuz demektir.

Saç Kırılmasını Nasıl Önleriz?

• Düz: Eğer saç modeli olarak tercihiniz düz modellerden yana oluyorsa, siz dağınıklığı; ve karmaşıklığı sevmiyorsunuz demektir. Bu özelliğinizle, girdiğiniz her ortama düzen; ve huzur getirdiğinizi de belirtmeden geçmeyelim.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.