0

Esmerim Saçımı Ne Renk Yapsam?

esmerlere en çok yakışan saç renkleriSarışınlar; ve açık tenli olanlar, hem sarının, hem de siyahın her tonunu saçlarında rahatlıkla kullanabilirler… Tabi cilt rengi her ne olursa olsun, makyajla saçın tamamlanması gerektiği unutulmamalıdır. Peki esmerlere en çok yakışan saç renkleri hangileridir? Pek çok kadın, esmer olduğu için bir umutsuzluğa kapılmakta, esmerim saçımı ne renk yapsam, esmerim saçımı hangi renge boyasam… gibi sorular sormaktadır. Moda defilelerinde gördüğünüz o platin sarısı belki size yakışmayacak, belki ünlü mankenler kadar çok bakım yapamayacaksınız; ama emin olun size de yakışacak pek çok saç rengi bulunmakta. İşte esmerlere en çok yakışan saç renkleri…Radyo Dinle

Esmerim Saçımı Hangi Renge Boyamalıyım?
Esmerim Saçımı Ne Renk Yapsam?

• Esmerlere en çok yakışan saç renkleri arasında ilk sırada, her tene çok yakışan kumral gelmektedir. Kumral aslında küllü tonları ile kullanıldığında da esmerlere oldukça yakışır. Bununla birlikte, isterseniz saçlarınızın uçlarını açtırarak ombre de yaptırabilirsiniz, ve size bunun da yakışacağını belirtmemiz ggerekmektedir.

• Özellikle yaz aylarında, esmerin daha esmer olduğu, bronzlaşma sürecinin görüldüğünü biliyoruz. Biz bunu istesek de istemesek de güneş sayesinde kaçışımız yok… Tam da bu noktada koyu kestane tonlarını rahatlıkla deneyebilirsiniz.

• Fahriye Evcen’in saç rengi olan buzul kahve de, 2016’nın moda saç renkleri arasında yer alacak, ve en çok tercih edilen renklerden biri olacak. Buzul kahve, saçlarınızı hem parlak, hem de daha canlı gösterecektir.

• Ateş kırmızısı da rahatlıkla tercih edebileceğiniz saç renkleri arasında yer almaktadır. Kızıl tonları seçerken aslında, turuncudan, ve bakırdan uzak durmalı, daha çok dore; ve altın ışıltısı olan renkleri tercih etmelisiniz, ve bu anlamda ateş kırmızısı sizin için oldukça ideal olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.