0

Bal Maskesi Nasıl Yapılır?

bal maskesiBu yazımızda sizlere bal maskesi ile saçlarınıza nasıl ışıltı kazandıracağınızdan söz edeceğiz. Bal maskesi nasıl yapılır sorusunun yanıtı olan bal maskesi yapımı ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Sağlık adına faydalarından yıllardan bu yana yararlanılan bal ile saça uygulanabilecek bal maskesinin en temel faydası, saçların ışıldamasını sağlamak… İşte bal maskesi yapımına dair bilgiler.Radyo Dinle

Bal Maskesi Nasıl Yapılır?

Bir bardak ılık suyun içerisine bir tatlı kaşığı bal ekleyerek karıştırıp balı eritin. Ardından, saçlarınızı şampuan ile yıkayıp temizleyerek, sonrasında da hazırlamış olduğunuz bal maskesini saçlarınıza uygulayın. Güzelce masaj yaparak yedirin. Ve sonrasında saçlarınızı bir bone ile sararak 15 dakika kadar bu şekilde beklemesini sağlayın.

En az belirtilen süre kadar beklemenizin sonrasında saçlarınızı bol su ile durulayarak yıkama işlemini tamamlayın. Bal maskesi yapmanızın sonrasında saçlarınızı yeniden şampuanlamamanız gerektiğini belirtmeden geçmemeliyiz. İşlem sonrasında saçlarınızda, anında ışıltı elde edecek, aldığınız parlak sonuçtan çok memnun kalacaksınız.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.