0

Yatak Temizliği Nasıl Yapılır?

yatak nasıl temizlenirBu yazımızda sizlere, pek çok kadının öğrenmek istediği, yatak nasıl temizlenir; ve yatak temizliği nasıl yapılır sorularının yanıtları arasında yer alan yatak temizliği ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Yatağınız sararmış, ter nedeni ile kötü kokuyor olabilir; ve siz yatak temizliğine gerek duyabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İşte hazırlamanız gereken karışım, ve uygulamanızın önerildiği yöntem…Radyo Dinle

Yatak Temizliği Nasıl Yapılır?
Yatak Nasıl Temizlenir?

• Sekiz damla lavanta yağı
• Yarım bardak karbonat
• Elektrik süpürgesi
• Kevgir

Yatak temizliği için ilk olarak lavanta yağını; ve karbonatı bir cam kavanoz içerisine alın. Sonrasında da çalkalayın ki iyice karışsın. Sonrasında yatağın üzerinde ne varsa kaldırın, koruyucu kullanıyorsanız onu da kaynar su, ve deterjan ile güzelce yıkayabilirsiniz.

Bir kevgir yardımı ile, elde ettiğiniz karışımın tamamını yatağınızın üzerine dökün; ve yayın. Ve bu şekilde, hiç müdahale etmeden, en az iki saat bekleyin. Ardından elektrik süpürgesi ile, yaymış olduğunuz karbonatları yatağın üzerinden çekin.

Uygulaması oldukça kolay olan bu yöntem sayesinde, hem yatak üzerindeki tozlar; hem de kötü kokulardan kurtulabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.