1

Pürüzsüz Bir Cilt İstiyorsanız Porselen Fondoten Kullanabilirsiniz

porselen fondötenBu yazımızda sizlere porselen fondoten ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Porselen fondoten nasıl kullanılır sorusunun yanıtını, ve porselen fondoten hakkında bilmek istediklerinizi yazımız içerisinde bulabilirsiniz. O halde zaman kaybetmeden porselen fondotenden söz etmeye başlayalım, ve bakalım porselen fondoten nasıl kullanılır…Radyo Dinle

Porselen fondoten, cildi pürüzsüzleştiren etkisi ile, lekeli, ve sivilceli bir cilt yapısına sahip olan kadınların özel günlerde, ciltlerini pürüzsüzleştirmek adına dört elle sarıldıkları makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Porselen fondoten nasıl kullanılır sorusunun yanıtları arasında ise, porselen fondoten kullanımı sırasında dikkat etmemiz gereken bazı detaylar karşımıza çıkıyor. Dilerseniz porselen fondoten kullanımı sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiğine birlikte bakalım:
Porselen fondoten nasıl kullanılır? Porselen fondoten kullanımının öncesinde, cilt tipine uygun bir nemlendirici yardımı ile cildin nemlendirilmesinin, porselen fondotenin yayılımını kolaylaştıracağını belirtmemiz gerekmektedir. Ardından porselen fondoteni cildinize, bu ürün için özel olarak geliştirilmiş, emiciliği olmayan sünger; ya da fırça ile uygulayabilirsiniz. Herhangi bir sünger ile porselen fondoten uygulamasını gerçekleştirmenizin, sünger tarafından emilecek olan porselen fondoten kullanımındaki zorluğa neden olacağını unutmamalısınız. Porselen fondoteni cildinize çok fazla uygulamamanız gerektiğini de belirtelim. Bunun nedeni, az miktarının, cilt lekeleri; ve sivilceleri kapatmak için yeterli olmasından kaynaklanmaktadır.
Porselen fondoten nasıl kullanılır sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer detay ise, porselen fondotenin temizlenmesi yöntemidir. Bunun için şu bilgiyi unutmamalısınız: Porselen fondoten cildinizde, bir günden daha uzun süre kalabilir. Bu nedenle, porselen fondotenin temizliği için ilk olarak makyaj temizleme ürünlerini kullanmalı; sonrasında ise, cilt temizleme jeliniz ile cildinizi bol köpüklü, ve sulu bir şekilde yıkamalısınız.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.