0

Manyetik Kirpik Nedir?

Biz kadınlar, zaman zaman dökülen kirpiklerimizin arasındaki boşlukları doldurmak; zaman zaman da var olan kirpiklerimizi daha gür gösterebilmek için takma kirpik kullanıyor; rahat olmamaları dolayısı ile de bunu daha çok özel davetlere katılacağımız zamanlarda yapıyoruz. Peki, son zamanlarda manyetik kirpik, ya da diğer adı ile mıknatıslı takma kirpik modasının var olduğunu biliyor muydunuz? Eğer daha önce hiç duymadıysanız biz sizler için hemen anlatalım; çünkü kısa zaman içerisinde birileri size bu isimlerden bahsedecek ve siz, manyetik kirpik nedir, mıknatıslı takma kirpik nasıl takılır sorularının yanıtlarını araştırmaya başlayacaksınız.Radyo Dinle

Manyetik Kirpik Nedir?

Göze, iki farklı kirpik ile, alttan ve üstten tutturulan, normal takma kirpik görünümünde olan ve dip kısımlarında mıknatıs bulunan kirpiklere manyetik kirpik adı verilmektedir.

Mıknatıslı Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Sorunun yanıtına geçmeden önce mıknatıslı takma kirpik kullananların, bu ürünün diğer takma kirpiklere göre daha zor takıldığı yorumunu yaptıklarını belirtelim. Bildiğimiz gibi takma kirpiklerin içinde kendi yapıştırıcıları da bulunuyor. Ancak manyetik kirpiklerin dibinde bir mıknatıs bulunduğu için herhangi bir yapıştırıcı bulunmuyor. Hal böyle olunca da, aslında bize, daha kolay takılırmış gibi geliyor.

Şimdi, mıknatıslı takma kirpik kullananların yorumlarını bir kenara bırakıp, mıknatıslı takma kirpik nasıl takılır sorusunun yanıtını sizlere adım adım verelim:

■ İçerisinden dört tane manyetik kirpik çıkacak olan gösterişli, parlak kutuyu açıyor ve birinci parçayı alt kirpiklere uyguluyoruz.
■ İkinci parçayı ise üst tarafa takıyoruz ancak bu noktada dikkat ediyor; alt kirpik ile birleşmesini sağlıyoruz. Bu nokta önemli ve mıknatıslı takma kirpik kullananların da en çok zorlandığı nokta bu aslında.
■ Diğer iki parçayı da öbür gözünüze, yine aynı şekilde uygulamanız gerekiyor.

İçerisinde yapıştırıcı bulunmaması dolayısı ile çok doğal durduğu belirtilen manyetik kirpik, bunun yanında, göz kapağına zarar veriyor ve kirpikleri döküyor şeklinde yorumların bulunduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.