0

Makyajla Kaş Kalınlaştırma

kaşlarımı nasıl kalınlaştırırımKaş aldırmak, özellikle bundan bir kaç sene öncesinde, genöler arasında oldukça moda idi, 1 – 2 haftada bir kaş aldırılırdı; hem de kaşların inceltilerek alınması moda idi. Ancak günümüzde, makyajın doğallığı, ve nude tonların kullanılmasının yanında, kaşların doğallığı da gündemde. Pek çok kadın, kaşlarımı nasıl kalınlaştırırım sorusunun yanıtını merak ediyor. Biz de bu nedenle sizlere, makyajla kaş kalınlaştırma, makyaj ile kaş kalınlaştırma bilgilerinden söz etmek istedik…Radyo Dinle

Kaşlarımı Nasıl Kalınlaştırırım?

Makyajla kaş kalınlaştırma oldukça kolaydır. Yapılması gereken şey, sadece bir kaç adımı takip etmekten ibarettir. Aslında kaşlarınızı iki ay aldırmazsanız da kalın şekil verebilirsiniz. Ancak bu zaman zarfında kaşlarınızın şekilsiz görünmesi söz konusu olacaktır. İşte bu nedenle, makyaj ile kaş kalınlaştırma denenebilir. Hem de bu sayede, kalın kaş modasının size yakışıp yakışmadığını da görürsünüz. Belki sonrasında iki ay kaşlarınızı aldırmadan beklemeye değeceğini düşünebilirsiniz. İşte bu anlamda yapmanız gerekenler:

• Bir kaş fırçası ile kaşlarınızı aynı yöne doğru tarayarak şekillendirin.
• Kaş renginizden bir ton açık bir kaş kalemi ile kaşlarınızın çevresini boyayın.
• Kaş renginizle aynı olan kaş kalemi ile, kaşlarınızın arasında bulunan boşlukları, kaşlarınızın çıkış yönüne doğru doldurun. Dokunuşlarınız abartılı olmasın ki doğallığınız bozulmasın.
• Son olarak kaş çevresine kapatıcı uygulayın.

Artık siz de kalın kaşlara sahipsiniz. Güle güle kullanın…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.