0

Gözleri Daha İri Göstermenin Yolları

gözleri daha iri göstermek içinBu yazımızda sizlere, makyajla gözleri daha iri göstermenin yollarından söz edeceğiz. Gözleri daha iyi göstermek için neler yapabileceğinizi, ve gözleri daha iri gösteren makyaj önerilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Eğer siz de, yorgunluk belirtilerinden uzak, daha enerjik bir insan halini makyaj ile almayı hedefleyenler arasında yer alıyorsanız, işte gözleri daha iri göstermek için yapabilecekleriniz…Radyo Dinle

Gözleri Daha İri Gösteren Makyaj Önerileri
Gözleri Daha İri Göstermenin Yolları

• İlk olarak, aydınlatıcınız ile, gözlerinizin iç köşelerini; ve göz kapağının ortasını aydınlatın. Böylece, bakışlarınızın parlak; ve gözlerinizin daha iri olması için ilk adımı atmış olacaksınız.

• Göz kapağının üst tarafında bulunan kirpiklerin iç kısmına likit eyeliner kullanın. Böylece, daha yoğun görünecek olan kirpiklerinizin yanında, gözleriniz de olduğundan daha iri görünecektir.

• Alt göz kapağınızı da aydınlatıcı ile maskelemeyi unutmayın. Bu da gözlerinizin daha iri görünmesini olanaklı hale getirecek unsurlar arasında yer almaktadır.

• Göz kapağınızın alt kısmında bulunan kirpiklerin iç kısımlarına da beyaz göz kalemi çekin. Eğer gözleri daha iri gösteren makyaj önerilerini arıyorsanız, bu bölgede kesinlikle siyah göz kalemi kullanmamanız gerektiğini bilin…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.