0

Cool Görünmenin Yolları

cool görünmenin yollarıBu yazımızda, pek çok kadın tarafından merakla sorulan, cool görünmek için ne yapmalıyız sorusunun yanıtlarını sizlere aktaracağız. Cool görünmek için yapılması gerekenler; ve cool görünmenin yollarını siz de diğer tüm kadınlar gibi merak ediyorsanız, gelin zaman kaybetmeden, doğal, güzel; ve bakımlı olabilmeyi; yani cool görünmek için gereken makyaj önerilerini paylaşalım sizlerle…Radyo Dinle

Cool Görünmek İçin Ne Yapmalıyız?

• Cool görünmek için her şeyin öncesinde, makyajda olabildiğince az malzeme kullanmanız gerekmektedir. Unutmayın, bu noktada gereken sizin doğal; ve bakımlu görünmenizdir. Hedefinizin renkleri ön plana çıkartmak olmadığını unutmamalısınız.

• Makyajınızda doğal tonları kullanın. Kendi cilt tonunuzdan 1 – 2 ton daha mat olan toz, ya da krem ürünleri tercih edin. Bu sayede hem doğal olursunuz; hem de gölgelendirme; ve yeniden boyutlandırma işlemlerini başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

• Cool görünmenin yollarından bir diğeri de hafif yapılı bir fondöten kullanarak ciltte renk eşitliğini sağlamaktır. Bronzer kullanıp cildi canlandırır, sonrasında da hafifçe aydınlatıcı sürerek canlı görünüm elde ederseniz, oldukça etkileyici olabilirsiniz.

• Kirpiklerinizde bir hacim veren maskara kullanımı gerçekleştirirseniz, bakışlarınızı daha güçlü hale getirmiş olursunuz. Bunun yanısıra, takma kirpik kullanmayı düşünmemelisiniz. Çünkü bu sizin doğallığınızın bozulmasına neden olmaktadır.

• Makyajda sıra dudaklara geldiğinde, ya nude ruj kullanmayı tercih edin, ya da dudaklarınıza sadece nemlendirici; ya da balm sürüp, üzerine ruj uygulamaktan kaçının. Bunu sadece koyu göz makyajı yaptığınız zamanlar uygulamak zorunda değilsiniz. Bu durum sadelik için de geçerlidir.

• Allık tercihini ise şeftali tonlarında yapın. Bu sizin ten renginize en uyumlu ton olduğu için sizi cool görünmek için bir adım daha öne taşıyacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.