0

Gönül İşleri 22. Bölümde Ne Olacak?

Gonul İsleri 22. Bolumde Ne OlacakStar TV ekranlarında, Pazar akşamları izleyiciyi kendisine bağlayan Gönül İşleri, 15 Mart 2015 Pazar akşamı 20:00’da da aynı şeyi yapacak, ve bizlere, doğal, aynı zamanda da eğlenceli aile hayatının yansımalarını sunmaya devam edecek… Gönül İşleri 22. Bölüm fragmanına göre, bakalım bu hafta Gönül İşleri’nde Ne olacak…Radyo Dinle

Gönül İşleri 22. Bölümde Ne Olacak?

Saadet, Sevda’nın, babasının kızı olmadığını, üvey kardeş olduklarını bildiği gibi, artık Sevda’nın babasının kim olduğunu da bilmektedir, ve bir anlık dalgınlık sonucu bundan söz ederken Saadet’i duyacak olan Sevda da artık babasının kızı olmadığını bilmektedir. Artık Sevda için her şey çok farklı olacaktır. Herkes onu aradığı sırada Bedir’in yanında huzur bulmaya giden Sevda, Bedir’in düşüncelerinin değiştiğini duyduğunda, bir darbe de ondan yemiş olacaktır.

Yılmaz ise, Servet’i, hem kendisi ile evlendiği; hem de boşandığı için pişman etmeye kararlıdır. Ruh hali sık sık değişmekte iken, o artık eski günlerine dönüp, Deli Yılmaz olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Nuri her şeyin farkındadır; ancak duruma nasıl müdahale edeceğini bilmemektedir. Ve tüm bunlar olurken de, Gönül İşleri’nde eğlenceli dakikalar bizlere sunulacaktır.

Süreyya ile Muzaffer ise, geçmişi her ortamda konuşmakta, ve aralarındaki sular bir türlü durulmamaktadır. Her ikisi de inat olup, geri adım atmazlar, ama Süreyya’nın Muzaffer’i aldattığını inkar etmesine de Muzaffer tüm aklı ile inanmaktadır.

Tüm bunlar, ve çok daha fazlasını seyretmek için, 15 Mart 2015 Pazar akşamı 20:00’da televizyonlarınızı Star TV’ye ayarlamayı unutmayın…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.