0

Oya Aydoğan Öldü!

Oya Aydoğan öldüGeçtiğimiz hafta, boğazına takılan patates kızartmasını öksürerek çıkartmaya çalışan Oya Aydoğan, hastaneye kaldırıldığında aort damarı yırtılması dolayısı ile, 12 saat süren uzun bir ameliyata alınmış, sonrasında da yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi vermeye devam etmişti. Bu arada sanatçının iyi olduğu, kötü olduğu gibi haberler yayılmış, an be an değişen bir sağlık süreci başlamıştı. Beyin ödemi, sanatçıda aort damarı yırtılması sonrası ortaya çıkan yeni problemdi… Ve ne yazık ki, 15 Mayıs 2016 Pazar günü; yani bugün 07:15 sularında yapılan tüm müdahalelere rağmen Oya Aydoğan öldü…Radyo Dinle

Oya Aydoğan Öldü Mü?

Kibarlığı, iyi niyeti ile, hafta içi her sabah Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programına yorumcu olarak katılan, ünlü oyuncu Oya Aydoğan, hepimizin ailesinden bir fert gibi olmuştu; ve, Oya Aydoğan öldü şeklinde yapılan haberler, sanat dünyasını olduğu gibi, hepimizi yasa boğdu. İşte Oya Aydoğan’ın ölümü ile ilgili yapılan açıklamadan ayrıntılar:

Oya Aydoğan’ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sırasında durumu, özellikle 14 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi 23:00 itibari ile, beyin ödeminin artması sonucu ağırlaşmış, tansiyon düşüklüğü, yapılan tüm müdahalelere yanıt vermemiş, ve değerli isim 15 Mayıs 2016 Pazar sabahı 07:15’te hayatını kaybetmiştir.

www.harikakadin.com olarak, Oya Aydoğan’ı Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun diyor; ve üzüntülerimizi özellikle belirtmek istiyoruz. Hepimizin başı sağolsun.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.