1

Avon Temsilcisi Olmak İstiyorum

Avon temsilcisi olmak içinHer zaman tarz sahibi, ama aynı zamanda da bakımlı olmak isteyen kadınlar, hem cilt bakımı, hem de makyajlarına önem vermekte. Kozmetik ürün satan mağazalara gittiğimizde, pek çok ürün arasından seçim yapabilme şansına sahip olsak da, elimizdeki katolog içerisinde bulunan farklı ürünler arasından seçim yapmanın, bizim için daha avantajlı olacağını bilmeliyiz. Bunun nedeni, inceleme yapma şansımızın olması, ve bunun için istersek saatlerimizi harcayabilmemiz. Ancak kozmetik ürün satan mağazalarda, satış elemanlarının bizleri yönlendirmesi ile, ikna oluyor; kendimiz için en uygun ürünü her zaman seçemeyebiliyoruz…Radyo Dinle

Avon, senelerdir, bayanlara evde iş imkanı sunuyor; ve Avon temsilcisi olmak istiyorum diyenler, kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirerek, kendilerine her kampanya döneminde verilen yeni katologları müşterilerine dağıtıyor; ve onlardan gelen siparişler ile, hem kendilerine ek gelir olanağı sağlıyor, hem de müşterilerinin Avon ürünlerini detaylı olarak incelemesine yardımcı oluyor. Tercih edilen ürünlerin pek çoğunda bulunan test ürünü sayesinde, renk; ve alerji gibi riskli olabilecek durumların denemesi de yapılabiliyor.

Ayrıca, Avon temsilcisi olmak için başvuruda bulunup, Avon’un bayanlara evde iş imkanını değerlendiren kadınlar, kendi makyaj, cilt bakımı ürünleri, parfüm, aksesuar… gibi ihtiyaçlarını da indirimli olarak karşılayabiliyorlar.

Avon temsilcisi olmak için siz de başvuruda bulunabilir, ve, hem kendi ihtiyaçlarınıza daha ucuza sahip olabilir; hem de arkadaş toplantılarınızda, sohbetlerinizin arasında kendinize bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Avon temsilcisi olmak istiyorum diyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz…
İrtibat telefonumuz: (0546) 944 63 26


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

  1. Hanımlar için gayet mantıklı bir ek gelir fırsatı güxel yazı teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.