0

Kalın Belliler Nasıl Giyinmeli?

beli ince gosteren giysilerBazılarımızın vücudu elma tipinde; yani, bacaklarımız uzun, ve ince olsa da, üst bedenimiz, belden itibaren kalın olabiliyor. Ancak, vücut tipi böyle olduğunda, kıyafet seçimi de büyük önem taşıyor, çünkü, kalın bellilerin, ince, ve uzun olan bacakları da kalın, ve kısa görünebiliyor. Bu nedenle, beli ince gösteren giysiler, ve beli ince gösteren kıyafetler seçmek çok önemli. Peki kalın belliler nasıl giyinmeli? İşte sorunuzun yanıtları:Radyo Dinle

Kalın Belliler Nasıl Giyinmeli?

• Bir ara düşük bel giysilerin moda olduğu doğru. Ancak şimdilerde yine eskiye dönüş oldu; ve yüksek bel pantolonlar yine moda… Çünkü beli ince gösteren kıyafetler arasında yer alıyorlar. Yüksek bel pantolon, ve etekler karın bölgesini toparlıyor; ve dolayısı ile sadece bel ortaya çıkıyor. Bu da elbette beli ince gösteriyor.

Kot Pantolon Paçası Kıvırma Teknikleri

• Belden itibaren bollaşan modeller de beli ince gösteren kıyafetler arasında yer almaktadır. Bu nedenle, dar bir bluz; altına da belden itibaren bolaran bir etek giyebilirsiniz. Ya da, belden itibaren bollaşan A kesim bir elbise giymeyi de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde, üst beden ile alt beden arasında orantı kurmuş olursunuz.

• Beli ince gösteren kıyafetler arasında panel elbiseler de yer alır. Bu elbiselerde bel iki yandan daralır. Üst kısım dar, alt kısım ise geniş görünür. Kullanım kolaylığı, ve şıklığı dolayısı ile panel elbiseleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Zayıf Gösteren Giyim Tüyoları

• Peplum elbise; ve bluzlerin de bele kadar dar olup, sonrasında çember etek şeklinde bollaşmaları, hem şık, hem de iddialı bir görünüm ortaya çıkartmakta, ve kadında kum saati görünümünün oluşmasını sağlamaktadır.

• İnsanların dikkatini belinizden uzaklaştırmanız da mümkün. Bunu yapabilmek için gösterişli takıları tercih edebilirsiniz. Mesela, sallanan büyük küpeler, abartılı saç bantları, gösterişli kolyeler tam size göre olacaktır.

90’ların Giyim Tarzı

• Elbiselerinizin altına çorap giymediğiniz zamanlarda kullanacağınız nude renk bir ayakkabı, ya da, çorap kullandığınızda, çorabınızla aynı renk bir ayakkabı da, belinizi olduğundan ince göstermek adına işinizi kolaylaştıracaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.