0

Gece Mavisi Hangi Renkle Kombinlenir?

gece mavisi ile uyumlu renklerGece mavisi oldukça sevilen bir renk olmasının yanında, gece mavisi ile uyumlu renkler hakkında pek çoğumuz yeterli bilgiye sahip değiliz. Bu nedenle bu yazımızda sizlere, doğru giyinebilmek, ve uyumlu bir tarz oluşturabilmek adına, gece mavisi hangi renkle kombinlenir; ve gece mavisi hangi renkle uyumludur sorularının yanıtlarından söz etmeye çalışacağız.Radyo Dinle

Gece Mavisi Hangi Renkle Kombinlenir?
Gece Mavisi Hangi Renkle Uyumludur?

Gerek günlük yaşantınızda, gerekse özel davetlerinizde kullanabileceğiniz gece mavisi bluz, ve t-shirtler oldukça yaygındır. Altlarına beyaz etek giyerek rahatlıkla kombinleyebilir, ve şık olursunuz. Beyaz bir çanta, önü kapalı, hafif topuklu bir ayakkabı ile detaylandırabileceğiniz gece mavisi bluz, ya da t-shirt’inizi, küçük takılarla tamamladığınız takdirde oldukça güzel bir duruş sergilersiniz…

Gece mavisi ceket de sık kullanılmaktadır. Bu noktada gece mavisi ile uyumlu renkler arasında siyahtan, ve beyazdan, zaman zaman da lacivertten söz edilir. Öncelikle, gece mavisi ceketin altına beyaz bluz, ya da gömlek giyilmesi önerilmektedir. Küpe, kolye tercih edilmez. Siyah bir kalem etek, ya da pantolon tercih edilebilir, ve bu kombin bir stiletto ile tamamlanabilir. Zaman zaman ispanyol paça lacivert pantolonlar da gece mavisi ceketi tamamlayabilmektedir. Boncuklu bir bileklik, küçük siyah bir el çantası ile kombin rahatlıkla şık hale dönüştürülebilir.

Gece mavisi elbiseleri tamamlamak için altın sarısından yararlanmak gerekir. Takı, ayakkabı, hatta çantada altın sarısı renkler kullanılmalı; ayakkabı stiletto olmalı, takılar ise büyük tercih edilmelidir. Bunun yanında, çanta tercihinde altın sarısının yanında, gece mavisi, ve siyahtan da faydalanabilirsiniz. Bu sayede gece mavisi elbisenizi rahatlıkla abiye şeklinde kullanabilirsiniz.

Eğer pantolon; ya da etekte gece mavisi varsa, bu durumda üzerine beyaz, ya da krem tonlarında bir bluz tercih edilmesi önerilir. Bununla birlikte, küçük, siyah deri bir el çantası, siyah, ya da lacivert bir stiletto da, gece mavisi ile uyumlu renkler arasında kullanılabilir.

Gece mavisi takı kullanılacaksa da, giysinin baştan aşağı beyaz olması gerekir. Bunun için de daha çok tulum önerilir. Bunun yanında beyaz stiletto, ve beyaz, ya da gece mavisi bir çanta tercih edilmelidir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.