0

Ünlülerin Güzellik Sırları 2018

Ekranlarda gördüğümüzde bakmaya doyamadığımız pek çok ünlünün makyajsız halini gördüğümüzde şaşırıyor; “Bu o mu?” bile diyoruz. Hal böyle olunca ünlülerin güzellik sırlarını merak etmemek imkansız oluyor. Biz de sizler için araştırıp, ünlülerin güzellik önerilerini bir araya getirmeye karar verdik. Bakalım ünlülerin güzellik sırları 2018’de nelerden oluşuyor..Radyo Dinle

Ünlülerin Güzellik Sırları 2018

■ Miranda Kerr, eski bir Victoria’s Secret mankeni. Avusturalya ve Güneydoğu Asya’da yetişen noni isimli, içeriğinde 177 vitamin, mineral ve antioksidan barındıran meyvenin, güzelliğinin sebebi olduğunu söylüyor. Miranda Kerr’in sözünü ettiği noni meyvesi detoks için birebir etkili. Ünlülerin güzellik sırları arasında yer alan noni meyvesini Miranda Kerr 12 yıldır tüketiyor ve sivilcelerle güneş yanıklarına bu meyvenin iyi geldiğini de belirtiyor.

■ Martha Hunt bir Victoria’s Secret mankeni. Ünlülerin güzellik önerileri arasına, çok fazla meyve suyu ve su içtiğini, böylece vücudunu kurutmadığını söylüyor. Bununla birlikte cilt problemlerine de taze sıkılmış meyve sularının iyi geldiğini belirtiyor. Martha Hunt, bu sayede ekstra vitamin alıp; kendini daha iyi hissediyor.

■ Rosie Huntington Whiteley duş sonrasında ayaklarından başlayarak yüzüne kadar tüm vücudunu fırçalıyor ve güzelliğini buna borçlu olduğunu belirtiyor. Bu uygulamaya başlamadan önce sadece sıradan bir duş alır ya da banyosunu yaparmış.

■ Naomi Campbell bir ikon model. Güzellik sırrı, ustalıkla yapılan makyajından kaynaklı. Bu makyajda parıltılardan yararlanıyor. Böylece yüzü daha aydınlık görünüyor. Bununla birlikte bant kullanıyor ve ünlülerin güzellik sırları 2018 listesine bunu da ekliyor.

■ Gisele Bundchen saçlarını düzenli olarak kestirdiğini ve saç kremi kullanmasının sonrasında saçlarını kuruması için kendi haline bıraktığını belirtiyor. Yani, ona göre, saç kurutma makinelerine gerek yok.

■ Gigi Hadid güzelliğinin kaynağını açıklamamak için bildiğiniz yemin etmiş durumda. Cilt bakımında, cildini temizlemek ve kan dolaşımını sağlamak için yüzünü yıkıyor. Sivilcelerinin üzerine, gece yatmadan önce diş macunu uyguluyor ve onun da üzerine ıslatmış olduğu kağıt havluyu koyuyor. Sonrasında da parmağı ile bastırıyor. Sabah uyandığında havluyu çekip alıyor. Ve ünlülerin güzellik önerileri arasına eklenen bu yöntemi Gigi Hadid annesinden öğrenmiş bulunuyor.

■ Karlie Kloss nemlendirici kullanmayı çok seviyor ve bunu sadece yüzü için değil, tırnaklarında dahi uyguluyor. Ellerine ve tırnaklarına çok önem gösterdiğini belirtirken Karlie Kloss, saçlarının da ince telli olması dolayısı ile dolgunlaştırılmaya gerek duyduğunu belirtiyor.

■ Adriana Lima… Metin Hara ile birlikteliği sayesinde son senede adını sıklıkla duyduğumuz, tabiri caizse gelinimiz. Güzelliğini neye borçlu dersiniz? Yorucu günlerin sonunda vücudunu, soğuk Hindistan cevizi suyuna batırılmış pamuklarla siliyor.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.