0

Saç Tipine Göre Karakter Analizi

Biz kadınlar, erkeklerde karakter analizi ve erkeklerde kişilik analizi hakkında bilgileri çok fazla merak ediyoruz. Birlikte olduğumuz adamı kendimiz tanımaya çalışmaktansa, erkeklerde karakter analizi ile ilgili verilen genel bilgileri gözden geçirip, genel cümleler üzerinden değerlendirme yapmaya bayılıyoruz. Eğer siz de öyle iseniz, saç tipine göre karakter analizi yapıldığını belirterek sizleri mutlu edelim. İşte erkeklerde kişilik analizi…Radyo Dinle

Saç Tipine Göre Karakter Analizi

■ Uzun Saçlı Erkekler: Onları Vikinglere benzetmek mümkün. Ekranlarda gördüğümüz fantastik karakterleri gerçek hayatta görmek istediğimizde uzun saçlı erkeklere bakabiliriz. Karakter olarak yaratıcı olduklarını da belirtmek gerekiyor.

■ Ense Tıraşı Kısa Erkekler: Şakakları ve ensesindeki saçlar kısa olan erkeklerin maço göründüklerini düşünebilirsiniz. Bu adamlar hem kıskanç, hem iyi espri anlayışına sahip, hem de zeki insanlardır.

■ Kel Erkekler: Erkeklerde kişilik analizi yaparken sıra kel erkeklere geldiğinde, onların zeki, aynı zamanda da ileri görüşlü olduklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte modaya ayak uydurmayı sevmezler. Eğer sadık, vefalı bir adamla birlikte olmak istiyorsanız – ki bunu her kadın ister. – kel erkekleri tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda kel erkeklere ilginin neden bu kadar arttığını da bu özelliklere baktıktan sonra daha iyi anlayabiliriz.

■ Saçını Ortadan Ayıran Erkekler: Eğer doğal bir şekilde saçı ortadan kolaylıkla ayrılıyorsa, bu adamlar iddialı değildirler, ama zaten iddia ile ilgileri de pek yoktur. Bununla birlikte, saç kesimleri ortadan ikiye ayrılmış şekilde olan erkekler, azimli, aynı zamanda çalışkandırlar. Hedeflerine hiç durmadan yürümeyi de severler.

■ Dik Kahkülleri Olan Erkekler: İlgi odağı olmayı seven, aynı zamanda esprili bu erkekler, bu saç tipinin moda olmasını sabırsızlıkla beklerler. Hayalci bir yapıları olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.

■ Yandan Kahküllü Erkekler: Kadınlar tarafından çekici bulunan bu erkeklerin saçları genellikle orta uzunluktadır. Kadınların kendilerini beğendiğini bilir, ama bunu kullanmazlar. Bununla birlikte, ev hayatları düzenlidir. Romantik olduklarını da belirtmemiz gerekir:

■ Saçı Yukarı Doğru Uzayan Erkekler: Modayı takip eden bu adamlar, yeni bir saç trendi ortaya çıktığında saç kesimlerini değiştirebilirler. İddialıdırlar. Bununla birlikte kendilerine güvenleri yüksektir. Sakallı, kaslı ve kareli gömlek giyen erkeklerin saç kesimleri genellikle yukarı doğru uzayacak tiptedir.

■ Tepede Saçını Topuz Yapan Erkekler: İlginç bir karakter yapısına sahip olan bu erkekler kendilerine çok güvenir, eleştirilmekten de korkmazlar. Dövüş sanatlarına meraklıdırlar. Bir anda ortadan kaybolabilirler.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.