0

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle

Bizler ev hanımları, ya da çalışan kadınlar olarak, hem bedenen; hem de beyin olarak yorgun bireyleriz. Sabah uyanıp, varsa çocuklarımızın ve eşimizin çamaşırlarını ütülüyor, kahvaltı hazırlıyor, sonrasında da koşarak evden çıkıp işe yetişmeye çalışıyoruz. İş yerine gittiğimizde, biri bekleyen işlerle başa çıkmaya çabalayıp, aynı zamanda ev, çocuk, okul… durumlarını organize ediyoruz. Akşam eve gittiğimizde ise önce günün bulaşıklarını yıkıyor, evi temizliyor, çamaşırları makineye yerleştiriyor, akşam yemeğini yapıyor, sofrayı hazırlayıp yiyor; bir de masayı topluyoruz… Çocuklarla vakit geçir, eş ile zaman geçir, onu memnun et, uyu, uyan ve yine aynı tempo… Kısacası yorgunuz yorgun… Tam bu noktada bize, kesintisiz canlı radyo dinlemek oldukça iyi gelecek.Radyo Dinle

Kesintisiz canlı radyo dinlemek için TR Radyo‘yu tercih edebilirsiniz. Ve radyoyu dinlemek için de farklı pek çok alternatifiniz var. Her şeyin öncesinde, www.trradyo.com adresine girebilir ve Play butonuna tıklayarak radyoyu hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Telefonunuza, Tunein Radio üzerinden TR Radyo’yu kaydederek, istediğiniz her ortamda radyoyu dinleyebilirsiniz.

Kesintisiz canlı radyo dinlerken, istediğiniz şarkıyı, istek hattından, yayındaki DJ’e ulaştırabilir, reklam problemi olmadan rahatlıkla dinleyebilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Her çarşamba 14:00 – 16:00 saatleri arası Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinleyebilir; Perşembe ve Cuma günleri ise 12:00 – 14:00 saatleri arasında yine Dj_Almina’nın farklı formattaki yayınlarına ulaşabilirsiniz.

22:00 – 24:00 saatleri arasında Dj_Özkan iLe özgün müzik dinleyebilir, isteklerinizi kendisine ileterek yayınlamasını isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, farklı zamanlarda, farklı yayıncıları ile sizlere kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini sunan TR Radyo, reklamsız radyo dinlemek istiyorsanız mutlaka tercihiniz olmalı


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.