0

Erkekleri Nasıl Etkileriz?

Erkekleri etkilemek her zaman kolay değildir. Her erkeğin zevki farklıdır. Kimi erkek şişman, kimisi ise zayıf kadınlardan hoşlanır. Kimi erkek için düz, kimisi için ise kıvırcık saç etkileyicidir. Peki erkekleri nasıl etkileriz sorusunun, bilinen bir yanıtı yok mu? Var tabi ki. Sizlere ilerleyen bölümlerde erkekleri etkilemenin yollarından söz edeceğiz. Hiç farkında olmadan bu özelliklerden erkekler etkilenir ve siz de ne yapmalıyım çıkmazından kurtulmuş olursunuz.Radyo Dinle

Erkekleri Nasıl Etkileriz?

■ Erkekleri etkilemek için önemli olan ilk detay ses… Kadınsı seslerden etkilenen erkekler aynı zamanda, konuşması kendine benzeyen kadınlardan da hoşlanıyor. Bazı harf ya da kelimeleri aynı kendisi gibi söyleyen kadınlar, erkeklere oldukça etkileyici geliyor.

■ Erkekleri etkilemenin yollarından bir diğeri de, yapısal bir özellik olan boydur. Genellikle erkekler kendilerinden kısa kadınlara ilgi duyar. Çok uzun boylu erkekler için 7 – 8 santim kısa olan kadınlar idealdir. Kısa boylu erkekler ise kendi boylarında olan kadınlarla ilgilenirler.

■ Yaş da erkekleri etkilemek için önemli bir silah. 20 yaşından büyük erkekler, 24 – 26 yaş aralığındaki kadınlarla birlikte olmak ister; çünkü o kadınları anneliğe daha uygun görürler. Bu tercihi yapan erkeklerin çocuk sayısı gerçekten de daha fazladır. Kendinden büyük kadınlarla birlikte olan erkekler ise olgun kadınları seviyorlar demektir. Ya da yaş kompleksi gibi bazı psikolojik sorunları olabilir.

■ Göz rengi de erkekleri etkilemenin yollarından bir diğeri. Mavi gözlü kadınlar genellikle erkeklerin ilgi alanına giriyor. Bunun için lens kullanmayı düşünebilirsiniz.

■ Pek çok kadın, erkekleri etkilemek için aşırı makyaj yapar. Bu dikkat çeker evet, ama erkekleri uzaklaştırmakta da birebirdir. Erkekler, hafif, doğal makyajdan yanadırlar.

■ Bel – kalça oranı da erkekleri etkilemek için dikkat edilmesi gereken bir diğer detay. İnce belli kadınlar, şarkısının da olduğunu bildiğimiz gibi daha fazla ilgi görüyor. Kalçalar bele göre biraz daha geniş olabilir.

■ Göz renginin yanında, gözde bulunan limbal halkanın da erkekleri etkilediği belirtiliyor. Gözü çevreleyen limbal halkanın rengi koyu ise şanslısınız.

■ Saç rengi cilt tonu ile uyumlu olan kadınlar da erkekler tarafından etkileyici bulunuyor. Sarışınlar, esmerler, ardından da kızıl saçlılar erkeklere göre daha etkileyici; ama öncelik saç ve cilt rengi uyumunda.

■ Bacak boyu da önemli detaylardan bir diğeri. Peki bacaklarınız uzun değilse ne yapacaksınız? Tam da bu noktada kıyafetlerinizi, bacak boyunuzu vücudunuzla orantılayacak şekilde seçmeniz önemli.

■ Sırt ve kalça arasındaki açının eğri olması da erkekleri etkileyen bir diğer detay olarak biliniyorç


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.