0

Burun Tipine Göre Karakter Analizi

Her insanın kendine özgü bir yüz şekli var. Ve biz insanlar kendimize, karakter analizinde öyle çok güveniyoruz ki, bir insanın yüzüne bakıp, onunla ilgili fikir beyanında bulunabiliyor; “Kesin öyledir” diyoruz. Bu mümkün elbette. Kesinlik derecesi sizin tahmin ettiğiniz kadar yüksek olmayabilir; ama burun tipine göre karakter analizi yapabilirsiniz. Tabi aynı şey sizin için de geçerli; burun şekline göre karakter analiziniz yapılabilir. İşte bu anlamda bilmeniz gereken önemli detaylar:Radyo Dinle

Burun Şekline Göre Karakter Analiziniz
Burun Tipine Göre Karakter Analizi

■ Kanca Burun: Eğer burun tipiniz kanca ise siz hem yaratıcı; hem de sanatsal etkinliklere meyillisiniz demektir. İradeniz güçlüdür. Bir şeyi yapmaya karar vermişseniz, bunu öyle ya da böyle; ama mutlaka yaparsınız.

■ Küçük Burun: Eğer burnunuz küçükse, insanlar tarafından sevimli bulunursunuz. Karakter analizinde siz de yaratıcı, sevecen ve aynı zamanda da duygusalsınızdır.

■ Yunan Burun: Burun delikleriniz ince ve burnunuz güzel bir düzlüğe sahipse, siz yunan burun olarak adlandırılan grupta yer alıyorsunuz demektir. Burun tipine göre karakter analizinde güvenilir olduğunuzu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, akıllı ve mantıklısınızdır da.

■ Geniş Burun: Geniş burunlu bir yüz yapınız varsa, kişiliğiniz güçlüdür. Bununla da kalmayıp, ruhunuzda liderliğin olduğunu belirtmemiz gerekir. İş hayatında başarılı kişiler geniş burunludur. Ancak, sakinliğinizi korumakla ilgili önemli sorunlar yaşayabildiğinizi de belirtmemiz gerekir.

■ Kalkık Burun: Burun şekline göre karakter analiziniz, maceracı, neşeli ve iyimser olduğunuzu gösterir. Hayatınız genellikle heyecanlı olaylara sahne olur ya da ilginç şeyler yaşarsınız. Aileniz ve arkadaşlarınıza karşı sadık olup, sebep her ne olursa olsun onları koruyacağınızı da söyleyebiliriz.

■ Etli Burun: Kökü dar; uca doğru gelindiğinde ise toplu olan burna etli burun adı verilmektedir. Karakter analizinde etli burun yapısına sahip olanlar çabuk karar verir ve hızlı düşünürler. Ağır hareket eden insanları sevmeyen etli burun sahipleri, kendileri de hızlı hareket etmeyi yaşam tarzı haline getirmişlerdir.

■ Yumru Burun: Düzensiz görünümlü bir burun yumru burun olarak adlandırılır. Ve bu kişiler hayatta kendi yolunu kendi çizmek isteyen insanlardır. Kimin ne söylediği onlar için önemli değildir. İnatçı bir yapısı bulunan yumru burunlular, liderleri takip etmekten de hoşlanmazlar.

Burun tipine göre karakter analizini sadece kendiniz için değil, arkadaşlarınız, aileniz; ya da diğer insanlar için de uygulayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.