0

Burun Şekline Göre Kişilik Analizi

Size, ne renk oje sürmeliyim sorusunun yanıtını verirken bir anda ruh hali analizinizi yapmış olduk. Aynı durum burun şekliniz için de geçerlidir. Burun şekli karakter analizinde önem taşımaktadır. İlerleyen bölümlerde sizlere burun şekline göre kişilik analizinden söz edeceğiz. Burun şekliniz sizi ele veriyor. Tabi çevrenizdeki diğer insanları da öyle… Hiç aklınıza, bir insanın burun şekline bakarak onun karakter ve kişilik analizini yapmak gelmiş miydi? Artık yapabileceksiniz.Radyo Dinle

Burun Şekline Göre Kişilik Analizi
Burun Şekli Karakter Analizi

■ Aşağı Doğru Eğimli Burun: Bu burun şekline sahip olan kişiler, etraflarındaki insanların üzülmesini istemez. Korumacı karakterlerdir. Dolayısı ile sorunlarına hemen bir çözüm üretmeye çalışırlar. Bununla birlikte, zorlukların üstüne giden, kolay pes etmeyen bir yapıya sahiptirler.

■ Geniş Burun: Burun şekli geniş olan insanların %80’i, merhametli, duygusal, aynı zamanda da sosyaldirler.

■ Kısa Burun: Hassas, duygusal ve merhametli olan kısa burunlu insanlar sevdiklerine sadık ve bağlı olurlar. Bununla birlikte, baskın karakterli insanlar tarafından kolay yönetilebilirler. Kaygılı bireyler olduklarını da belirtmeliyiz.

■ Uzun Ve Düz Burun: Dar burunlu olarak da tabir edilen bu burun şekline sahip olan kişiler disiplinli ve aynı zamanda da dürüst olurlar.

■ Kanca Burun: Realist olmaları dolayısı ile zorluklarla kolay başa çıkan kanca burunlu insanlar, her şeyin doğrusunu kendilerinin bildiğini düşünür ve dolayısı ile de düşücelerinin benimsenmesini isterler. Sürekli olarak saygı görmek isteyen kişilerdir.

■ Kalkık Burun: İyimser ve kibar bir insan olmalarının yanında cesurdurlar. Değer verdikleri insanlar için yapamayacakları şey yoktur. Bu da cesaretlerinin en iyi örneğidir. Bu özellikler, burun şekline göre kişilik analizinde kalkık burunluları iyi bir eş adayı yapar.

■ Nubya Burun: Nubya burun şekli, üstü basık, yanlara doğru açık burun olarak tanımlanabilmektedir. Liderlik özellikleri vardır ve açık fikirlidirler. Bununla birlikte yeniliklere açıktırlar. Aynı zamanda meraklı olduklarını da belirtmemiz gerekir.

■ Kemikli Burun: Sert duruşlu bu insanlar, her ne kadar sevecen olsalar da kolay bir şekilde otorite sağlayabilirler. Özgürlüklerine düşkün kişilerdir. Ve bunun yanında sağlam bir karakterleri vardır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.