0

Tırnağım Kırıldı Ne Yapmalıyım?

tirnagim-kirildi-nasil-uzarZaman zaman hepimiz, tırnağım kırıldı şeklinde şikayetlerde bulunabiliriz. Tırnak kırılması oldukça da doğal bir oluşumdur; hem de tırnaklarınız uzun ise… Ama tırnaklarınız uzunsa bir tırnağın kırılması, aynı zamanda, istenmeyen bir görünüme de neden olabilir… İşte böyle bir zamanda başlar, tırnağım kırıldı ne yapmalıyım, ya da tırnağım kırıldı nasıl uzar sorularına aranan yanıtlar… Biz bu yazımızda sizlere, tırnağım kırıldı… nasıl düzeltebilirim sorusunun yanıtlarından söz edeceğiz…Radyo Dinle

Tırnağım Kırıldı Ne Yapmalıyım?
Tırnağım Kırıldı Nasıl Uzar?

Tırnağım kırıldı diyorsanız, ilk olarak bir sallama çay poşetine ihtiyacınız var. Bu poşetten, tırnağınızın ölçüsüne uygun bir parçayı kesmelisiniz. Sonrasında, kırılmış olan tırnağınızın üzerine bir kat şeffaf oje sürün. Ojenin kurumasına izin vermeden, kesmiş olduğunuz sallama çay poşetini tırnağınızın üzerine düzgün bir şekilde yapıştırın.

Evde El Losyonu Nasıl Yapılır?

Tırnağınıza yapıştırmış olduğunuz sallama çay poşetinin üzerine yeniden şeffaf oje sürün. Sonrasında, ojenin kurumasına izin verin; ve ardından da tırnağınızın kenarlarını, olması gereken şekilde kesin. Törpüleyerek, kestiğiniz kısmın pürüzsüz görünmesini sağlayın. Ardından, tırnağınız sanki sizinmiş gibi, istediğiniz renk ojeyi sürebilirsiniz.

Ve işte sonuç… Şaşırtıcı değil mi? Tırnağım kırıldı mı demiştiniz?


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.