0

Sararmış Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

sararmis tirnak bakimiSararmış tırnak problemi pek çok kadının başına beladır. Bu sorundan, oje kullanıp, sararmış tırnakları gizleyerek kurtulmaya çalışırız; ama aslında bu durum, tırnaklarımızın havasız kalmasına, dolayısı ile de daha çok sararmasına neden olmaktadır. Peki sararmış tırnak nasıl beyazlatılır? Sararmış tırnak bakımı nasıl yapılır? Yazımız içerisinde sizlere bu soruların yanıtını vereceğiz…Radyo Dinle

Sararmış Tırnak Nasıl Beyazlatılır?

Sararmış tırnak bakımı yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler oldukça kolay bulunur nitelikte: Bir adet tırnak fırçası, ve bir tane de beyazlatıcı diş macunu… Öncelikle her bir tırnağınızın üzerine, beyazlatıcı diş macunundan biraz sıkın, ve bu şekilde ortalama 7 dakika bekleyin.

Ardından, sararmış tırnaklarınızın üzerini, tırnak fırçası ile bastırmadan fırçalayın. Ve tırnaklarınızı su ile durulayın. Bir süre oje sürmeden bekleyin. Ardından tırnaklarınızın, kısa zaman içerisinde, eski, sağlıklı günlerine kavuştuğunu görebileceksiniz. Ancak, bu işlemi düzenli olarak her sabah uygulamanız gerektiğini de belirtelim.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.