0

Renkli French Nasıl Yapılır?

renkli French nasıl yapılırFrench; yani Fransız manikürünün kullanımı yeni değil… Uzun tırnaklar, French ile nasıl da asil görünür değil mi bakımlı ellerde? Ancak yeni uygulanmaya başlayan bir şey var ki o da renkli French… Renkli French yapımı için illa kuaföre gitmenize de gerek yok aslında… Bu yazımızda sizlere renkli French nasıl yapılır sorusunun yanıtlarından adım adım söz edeceğiz. Göreceksiniz ki bu uygulama sizi hem şık gösterecek, hem ilgi çekici olmanızı sağlayacak, hem de, modaya bu sayede uymuş olacaksınız…Radyo Dinle

Renkli French Nasıl Yapılır?

• Renkli French yapımına geçmeden önce, tırnakları güçlendirici baz ojelerden yararlanın. Bu sayede, hem ojenin tırnaklarınızı sarartmasını önlemiş olursunuz, hem tırnaklarınıza bakım yaparak onları kuvvetlendirir, zayıflamasını engellemiş olursunuz. Bu nedenle ilk olarak baz ojenizin kullanımını gerçekleştirin. Ve biraz bekleyin ki kurusun.

• Şimdi, renkli French’in hangi tonda olmasını istiyorsanız bunu belirleyin. Bahar, ve yazı sizin için en iyi hangi renk anlatır? Yeşil, sarı? Belki de en sevdiğiniz renk mavidir… Siyah bile olabilir… Seçmiş olduğunuz rengi, tırnak ucunuza ince bir şerit halinde sürün. Bu renk sadece ince bir çizgi şeklinde tırnaklarınızın ucunda duracak…

• Biraz önceki adımda tırnağınızın ucuna ince çizgi halinde, istediğiniz rengi uygulamak size zor mu geldi? Sadece bu nedenle renkli French’i kuaförünüze yaptırmak durumunda değilsiniz… Bu işi kolaylaştıracak bir önerimiz var… Şeffaf tırnak bantları… Yapştırın o bantları tırnaklarınızın dibinden itibaren, ve sonrasında ucunda kalan kısma istediğiniz renk ojeyi sürün. Sonra bekleyin. Ojeniz kurusun. Ve ardından şeffaf tırnak bandını çıkartabilirsiniz.

• Renkli French yapımında son adım ise, tırnaklarınızın tamamına uygulamanız gereken şeffaf oje… Bu sayede hem tırnaklarınız parlayacak, hem de ojenizin kalıcılık süresi uzayacaktır.

İşte renkli French nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu kadar kolay. Hadi uygulamaya…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.