0

2017 Gelin Makyajı

Mevsim bahardan yaza doğru emin adımlarla ilerlerken, düğün sezonu da son hızı ile açılmış bulunuyor. Düğününüz ister kır düğünü, ister salonlarda olsun, isterse havuz başında… Ama her şekilde, eğer gelin sizseniz, o gecenin yıldızı da siz olmalısınız. Bu nedenle sizlere 2017 gelin makyajı ve 2017 gelin makyajları hakkında bilgilerden söz edeceğiz. 2017 gelin makyajı modelleri arasında doğallık ve sadeliğin, tıpkı 2016’da olduğu gibi ön planda olduğunu belirtelim ve nelere dikkat etmeniz gerektiğinden söz etmeye başlayalım…Radyo Dinle

2017 Gelin Makyajı Modelleri

■ İşe ilk olarak ten makyajı ile başlayacaksınız; ancak bu noktada; kalıcılığın sabitlenmesi adına, toz değil, krem ürünlerden yararlanmanız gerektiğini belirtmeliyiz. Teniniz olabildiğince bronz, elmacık kemikleriniz ise ön plana çıkmış olmalı. Kuaförünüz; ya da makyajınızı yapan kişinin, yüzünüzü doğru şekilde boyutlandırması oldukça önemli.

■ 2017 gelin makyajlarında dikkat çeken bir diğer detay da göz makyajının doğal ve sade oluşu. Gölgelendirmeler koyu renklerle değil, tersine uçuk tonlarla yapılmalı: Açık mürdüm, açık kahve, açık toz pembe gibi tonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

■ Gözlerinizin daha büyük ve belirgin olması için, eyelinerin kuyruklu kullanımını tercih etmelisiniz. Kirpiklerinizi ise ya takma kirpik; ya da, bu etkiyi yaratan maskaralarla süslediğinizde, gözlerinizle olan işiniz bitmiş olacaktır.

■ 2017 Gelin makyajında sıra kaşlara geldiğinde, doğal şekliyle uzayan kaşlarınızdaki boşlukları doldurmanız, sonrasında da kaş maskarası ile kaşlarınızı yukarı doğru kaldırıp sabitlemeniz yeterli olacaktır.

■ Dudaklarınızda ise nude ya da mat ruj kullanmak yerine, doğal tonlardaki parlatıcılardan yararlanmalısınız.

Artık gecenin en gözde kadını olmak adına, düğünsalonuna doğru yol alabilirsiniz. Mutluluklar dileriz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.