0

Koreli Kadınların Güzellik Sırları

Koreli kadınların güzellik sırları her zaman merak edilir. Edilmemesi de imkansız gibidir; çünkü 50 yaşında olmalarına karşın, Koreli kadınların ciltleri 30 yaşında gibi görünebilir. Hal böyle olunca hepimiz, Koreli kadınların cilt bakımı hakkında bilgi sahibi olmak isteriz. İşte bu nedenle yazımız içerisinde sizlere, genç, aynı zamanda güzel görünebilmek adına, Koreli kadınların güzellik sırlarından söz edeceğiz.Radyo Dinle

Koreli Kadınların Güzellik Sırları

■ Koreli kadınların ciltlerinin her zaman mat ve yumuşak olduğuna şahit olabilirsiniz ve bu durum sizi şaşırtabilir; çünkü makyajları da vardır aynı zamanda. Bunu şu şekilde başarmaktadırlar: Makyajlarını yapmalarının sonrasında ciltlerine pudra uygular ve yaptıkları makyajı sabitlerler. Sonrasında da yüzlerini, içi soğuk su dolu bir kasenin içerisine batırıp çıkartırlar.

■ Koreli kadınların cilt bakımına soya sütü de eşlik eder. Bunu siz de yapabilirsiniz. Bir gazlı bez alıp parçalara ayırın ve sonrasında soya sütüne batırarak cildinize bastırarak bezleri yapıştırın. Ardından bu şekilde yirmi dakika bekleyin. Sonrasında yüzünüzü ılık su ile durulayabilir ve bu uygulamayı haftada iki kez gerçekleştirebilirsiniz.

■ Bir havluyu ısıtıp, sonrasında da 15 dakika boyunca ciltlerine masaj yapan Koreli kadınlar, ardından bir doğal yağ kullanımı gerçekleştirerek masaja bu yağ ile ama havlusuz devam ederler. Bu işlem, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Dolayısı ile gözenekler açılıp, cilt hava almaya başlar ve sağlıklı görünüm elde eder.

■ Duş sonrasında, hemen, 10 saniye içerisinde ciltlerini nemlendirmek de Koreli kadınların güzellik sırlarından bir diğeri olarak karşımıza çıkmaktadır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.