1

Kirpiklerimi Nasıl Uzun Gösterebilirim?

kirpiklerimi-nasil-uzatabilirimPek çok kadın, gerek makyajla, gerek doğal yöntemlerle, ama bir şekilde, kirpiklerimi nasıl uzatabilirim, veya, kirpiklerimi nasıl uzun gösterebilirim şeklindeki soruların yanıtlarını öğrenmeye çalışmakta, evde kirpik uzatma yönteminin kendisi için ne olduğunu araştırmakta. Biz de bu nedenle sizlere bu yazımızda, merak ettiğiniz bu soruların en etkili yanıtlarından söz etmeye çalışacağız… Hem uzun; hem de kıvrımlı kirpiklerinizle, kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceğinizden artık şüpheniz olmasın…Radyo Dinle

Kirpiklerimi Nasıl Uzun Gösterebilirim?
Kirpiklerimi Nasıl Uzatabilirim?

• Takma Kirpik: Belki de en kolay evde kirpik uzatma yöntemi takma kirpik kullanmak… Bu sayede görünümünüz olduğundan daha farklı da olabilir. Takma kirpikleri yapıştırırken, ortadan başlayıp, daha çok dışa doğru uygulama yapın. Bu sayede sizi rahatsız etmesini de önleyebilirsiniz.

Kirpikleri Dolgun Ve Uzun Göstermenin Yolları

• Rimel Fırçası: Eğer hem kirpiklerinizin uzun görünmesini, hem de daha genç bir görünüme sahip olmayı istiyorsanız, rimel fırçasını daha çok gözlerinizin iç kısımlarına uygulayın. Doğru kullanabilmeniz halinde, tek rimel fırçası ile neler yapabileceğinize siz bile inanamazsınız…

• Daha Kalıcı Çözümler: 3D kirpikler, ya da ipek kirpikleri kullanmanız, sizin için diğer yöntemlere göre daha pahalı olabilir, ancak uzun süreli kullanım adına daha uygun olduğunu da unutmamanız gerekmektedir. Kullanımınıza biraz da dikkat ederseniz, kullanacağınız süreyi daha da uzatabilirsiniz.

• Rimeli Doğru Uygulamak: Rimelinizi ilk olarak üstten başlamak sureti ile kirpiklerinize uygulayın. Sonrasında da ikinci katı, aşağıdan yukarı doğru sürün. Dedik ya, rimel kullanmak bir sanattır, tek bir rimel, ve rimel fırçası ile harikalar yaratabilirsiniz.

Evde Doğal Kirpik Uzatma Yöntemi

• Fön Makinesinin Gücü: Her zaman kirpiklerinizi kıvırıyorsunuz belki, ama, bir de, kirpik kıvırma işleminin sonrasında, kirpiklerinize sadece 15 saniye, fön makinesi ile ısı uygulamayı deneyin. Bu sayede kirpikleriniz daha hacimli, ve dayanıklı olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.