1

Kantaron Yağı Cilt Bakımında Nasıl Kullanılır?

kantaron yağının cilde faydalarıBu yazımızda sizlere, kantaron yağının cilde faydalarından söz ederek, kantaron yağı cilt bakımında nasıl kullanılır sorusunun yanıtlarından bahsedeceğiz. Kantaron yağının cilt için kullanımını doğru gerçekleştirmeniz halinde mucizevi etkilerinden yararlanabilirken, yanlış kullanımın da olumsuz etkileri olabileceğini belirtelim, ve zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için detaylı olarak gerçekleştirmeye başlayalım…Radyo Dinle

Kantaron Yağının Cilde Faydaları

• Ciltte bulunan kırışıklıkları gidermek
• Cilt lekeleri, ve kızarıklıklarını gidermek
• Siyah noktaları ortadan kaldırmak
• Cilt sağlığına katkıda bulunmak

Kantaron Yağı Cilt Bakımında Nasıl Kullanılır?

Her şeyin öncesinde, kantaron yağını cildinize sadece akşam saatlerinde; ya da gece yatmadan kullanmanız gerektiğini belirtelim. Aksi halde, ciltte, güneşe karşı hassasiyete neden olacaktır. Bunun yanında, kantaron yağının ciltte kullanımında aşırıya kaçılmaması gerektiğini de belirtelim, aksi halde ciltte pullanma; ve sivilcelere neden olabildiği belirtilmektedir. Eğer cildiniz hassas ise, kantaron yağını önce el bileğinizin iç kısmına uygulayın, ve sonrasında bir müddet bekleyip, herhangi bir olumsuzluğa neden olup olmadığına bakın. Sonrasında kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Kantaron Yağının Cilt İçin Kullanımı: Bir pamuğa bir kaç damla kantaron yağı damlatın, sonrasında cildinize sürün. Ve ortalama bir saat beklemenin ardından durulayın, veya, sabaha kadar cildinizde beklemesini de sağlayabilirsiniz, bunun bir mahsuru bulunmamaktadır. Ancak hassas bir cildiniz varsa, kantaron yağının cilde faydalarından yararlanmak için günaşırı kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Aksi halde her gün kullanılmaya uygundur.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.