0

Evde Göğüs Büyüten Yöntemler

Her kadının hayalinde büyük göğüslere sahip olmak vardır. Büyük ve sıkı göğüsler her kadının hayalini süsler. Ancak herkesin estetik yaptıracak maddi gücü olmadığı gibi, zevk ve keyif uğruna bıçak altına yatmak da her kadına göre değildir. Bir de bunun yanında, silikon hakkında duyulan, kanser yaptığına ilişkin bilgiler, bir adım geri durmamıza neden olur. Peki evde göğüs nasıl büyür? Yazımız içerisinde sizlere, evde göğüs büyüten yöntemlerden söz edeceğiz.Radyo Dinle

Evde Göğüs Nasıl Büyür?

■ Çemen Otu Macunu: Çemen otu içeriğinde, östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek üzere kullanılan kimyasallardan bolca bulunmaktadır. Östrojen, büyük göğüslere sahip olmak için olması gereken en önemli hormondur. Bu nedenle, göğüslerinize, çemen otu macunu ile masaj uygulayabilirsiniz. Peki çemen otu macununu nasıl hazırlarsınız? İlk olarak, çemen otu tohumunu blenderden geçirerek iyice öğütün. Çemen otu filizini de aynı şekilde kullanabilirsiniz. Öğütmüş olduğunuz çemen otunun içerisine zeytinyağı ekleyerek, karışımın macun kıvamına gelmesini sağlayın. Sonrasında, hazırlamış olduğunuz macun ile göğüslerinize gün içerisinde, belirli aralıklarla masaj yapın.

■ Rezene: Bustea çayı, pek çok kişi tarafından bilinmeyebilir; ama evde göğüs büyüten yöntemleri uygulamak istiyorsanız, artık bustea çayı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ve içeceğiniz bustea çayının içerisine rezene atmalısınız. Rezenenin süt arttırma etkisi tüm kadınlar tarafından bilinmektedir. Büyük göğüslere sahip olmak için hazırlamanız gereken çay karışımı ise şu şekildedir: Hazırlayacağınız bustea çayının içerisine biraz rezene ekleyin ve hazırlamış olduğunuz bu karışımı, yemek yedikten bir saat sonra için.

■ Yabani Hint Yer Elması Merhemi: Yabani Hint yer elmasında da östrojen bulunuyor; ancak çemen otu kadar yüksek miktarda değil. Ama yine de, evde göğüs büyüten yöntemleri uygularken yabani hint yer elması merhemini kullananlar, almış oldukları sonuçtan çok memnunlar. Yapmanız gereken, ilk olarak, yabani Hint yer elması kökünün kabuklarını soymaktır. Sonrasında, kabuklarından ayrılmış olan kökü blenderden geçirin ve krem kıvamına gelmesini sağlayın. Bu kremi gün içerisinde, belirli aralıklarla göğüslerinize uygulayın.

■ Kimyon: Kimyon içeriğinde, göğüs dokularının gelişmesine katkıda bulunan enzimler yer almaktadır. Kimyonu, büyük göğüslere sahip olmak adına, kullanmanız gereken şekil ise oldukça basittir: salata, yemek ya da içeceklerinize kimyon eklemeniz yeter.

■ Cüce Palmiye Kapsülü: Günümüzde, erkekler tarafından, prostat büyümesini önlemek adına kullanılan cüce palmiyeler, geçmişten bu yana kadınlar arasında, evde göğüs büyüten yöntemlerden biri olarak kullanılmaktadır. Cüce palmiye kapsülü piyasada satılmakla birlikte, kullanmadan önce hem doktorunuza danışın; hem de prospektüs okumayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.