0

Bıyık Azaltmak İçin Kolay Yöntem

dudak ustu tuyleri azaltmaPek çok kadın, en az ayda 2 kere bıyık alıyor; çünkü kadınların doğasında, erkekler gibi bıyık bırakmak yok malumunuz… Ancak kimi kadınların dudak üstü tüyleri az iken, kimilerinin çok olabiliyor; ya da bir kadının dahi, dudak üstü tüyleri zaman zaman azlık, ya da çokluk gösterebiliyor. Bunun nedeni tamamen hormonlarla alakalı. Peki bıyık azaltmak için bugüne kadar herhangi bir yöntem denediniz mi? Sir ağdalar, epilatörler, ip… bıyık almada kullanılan başlıca malzemeler. Ama bir de, dudak üstü tüyleri azaltmaya yönelik deneyebileceğiniz bir formül var. Siz de dudak üstü tüylere bitkisel çözüm arıyorsanız, ne yapabileceğinize birlikte bakalım…Radyo Dinle

Dudak Üstü Tüylere Bitkisel Çözüm

*1 çorba kaşığı zerdeçal
*1 çorba kaşığı süt

Dudak Üstü Tüyleri Azaltma

Bıyık azaltmak için öncelikli olarak, eşit miktarda zerdeçal; ve sütü karıştırmalı, sonrasında da, temiz olan dudak üstü bölgenize, temiz olan bir parmağınız yardımı ile, bölgeyi ovalayarak uygulamalısınız.

Karışımın kuruması için en az yarım saat beklemeli, sonrasında da bölgeyi soğuk su ile durulamalısınız.

Bu kolay işlemi sadece haftada bir kez olmak üzere, toplamda dört hafta uygulamanız halinde, bıyık azaltmak için uygulanan bu yöntemin ne denli işe yaradığına şahit olabileceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.