0

Batık Kıl Nasıl Geçer?

Biz kadınların sık sık karşılaştığı batık kıl problemi ile erkekler de zaman zaman karşılaşmakta ve batık kıl nasıl geçer sorusunun yanıtını da bilmedikleri için, içerisinde enfeksiyonun bulunduğu kırmızı sivilcelerle savaşmak durumundadırlar. Peki batık kıl nasıl temizlenir sorusunun yanıtını bilsek ve bu sorundan ağrısız bir şekilde kurtulsak daha mantıklı değil mi?Radyo Dinle

Batık Kıl Nasıl Temizlenir?
Batık Kıl Nasıl Geçer?

Her şeyin öncesinde, batık kıl probleminin, tıraş bıçağı kullanılması sonucu daha sık ortaya çıktığı gibi yanlış bir inanış vardır. Ancak aslında, tıraş bıçağı kullanarak batık kıl probleminizi en aza indirgersiniz. Fakat hiç olmaması gibi bir durum da tabi ki söz konusu değildir. Ama evinizde hazırlayacağınız doğal bir karışım ile, bu problemi ortadan kaldırabilmeniz de mümkündür.

Vajina Nasıl Beyazlatılır?

■ Şeker ve zeytinyağını karıştırarak, peeling niteliğinde bir maske elde edin. Hazırlamış olduğunuz bu maskeyi batık kılın olduğu yere yumuşak bir şekilde uygulayarak sorununuzu aşabilirsiniz. En azından batık kılın deri yüzeyine çıkmasını sağlarsınız ve bu sayede de ondan kurtulmanız daha kolay olur.

■ Gün içerisinde iki farklı zamanda, batık kılın olduğu bölgeye sıcak kompress uygulamanız da, bölgede bulunan kılın yumuşayarak deri yüzeyine çıkmasını sağlayacaktır.

Evde Ağda Nasıl Hazırlanır?

Ancak kesinlikle sivilceyi sıkmamanız gerektiğini unutmamalısınız.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.