0

1 Haftada Selülitten Kurtulma Yolunu Açıklıyoruz

Selülit, her kadın için önemli bir cilt sorunu. Mevsim kış olduğunda biraz daha rahat olsak da, yaz aylarının yaklaşacağını düşündükçe, yine selülitlerimize düşman oluyoruz. Ancak artık selülitlerinizden korkmanıza gerek yok. Bu anlamda sizlere yosun yağı ile ilgili bilgiler aktaracağız 1 haftada selülit nasıl gider diyenler için, 1 haftada selülitten kurtulma yöntemini, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…Radyo Dinle

1 Haftada Selülit Nasıl Gider?

Yosun yağı ile hazırlayacağınız karışım sayesinde selülitlerinizden 1 hafta içerisinde kurtulabilmeniz çok kolay. Ancak, “3 gün uyguladım ama bugün canım istemiyor…” gibi bir rahatlık içerisine girmemeniz gerektiğini belirtmeden geçmemeliyiz. İşte 1 haftada selülitten kurtulmaya yardımcı, içerisinde yosun yağının da bulunduğu mucizevi karışım için gerekli malzemeler:

Kaşların Geç Çıkması İçin Ne Yapmalı?

*40 ml zeytinyağı
*40 ml susam yağı
*25 ml avokado yağı
*10 damla portakal yağı
*10 damla limon yağı
*10 ml yosun yağı

Belirtmiş olduğumuz malzemeleri alıp, hepsini koyu renk bir cam şişe içerisine boşaltın ve güzelce karışmalarını sağlayın. Ardından da hazırlamış olduğunuz karışımı bir hafta boyunca selülitli bölgelere masaj yaparak uygulayın. Sonrasında streç film ile saracağınız bölgeyi iki saat süre ile kapalı bırakın. Belirtilen sürenin sonunda ise bol su ile yosun yağı karışımını yıkayıp bölgeyi temizleyin.

Siyah Noktalar Neden Çıkar?

Koyu renk cam şişe içerisinde hazırlayacağınız karışımı kullanmadığınız zamanlarda dolapta saklamanız gerektiğini de unutmayın.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.