0

Burç Uyumuna Göre Kimler Birlikte Olamaz?

hangi-burclar-birlikte-olabilirBiz kadınlar, yeni bir ilişkiye başladığımızda, ilk olarak birlikte olduğumuz erkeğin burcunu öğrenir, sonra da burç uyumuna bakarız… Hangi burçlar birlikte olabilir, hangi burçlar birbirine uygundur… Tamam bunlar iyi hoş da, bunun bir de, burç uyumunda, birbirine uygun olmayanı var… Bu yazımızda biz sizlere, birbirine uygun olmayan burçlar hakkında bilgilerden söz edeceğiz…Radyo Dinle

Birbirine Uygun Olmayan Burçlar

• Koç – Boğa: Koç burcu dik başlı; Boğa burcu ise inatçıdır. Mutlu olamazlarsa ayrılırlar diye düşünebilirsiniz; ama ayrılmaları da, birlikte olmaları kadar büyük problemlere neden olabilecek olan bu burçlar, en basit problemleri dahi bir anda büyük tartışmalara çevirebilirler…

• Başak – Terazi: Başak burcundan bir insanın çok sosyal olduğunu belirtmeliyiz; ama Terazilerin arkadaş grupları genelde küçüktür. Bununla birlikte, Terazi burcu, Başak burcunu çok ciddi; ve kendini beğenmiş olarak düşünür. Başak burcunun ise Terazi burcu hakkındaki düşüncesi: çok kaygısız; ve çocuksu oluşudur. Bu nedenle, burç uyumuna göre, bu iki burcun yanyana gelmesi pek de olumlu sonuçları gündeme getirmez.

Hıdırellezde Nasıl Dilek Tutulur?

• Yengeç – Kova: Kova burcu yeniliklere açık olup, hem her şeyi akışına bırakır, hem kendini şımartmayı sever; hem de para harcamaktan çok hoşlanır… Yengeç burcu ise, her şeyin planlı programlı olmasını sever; ve Kova burcu kadar özgür ruhlu da değildir. Ayrıca, Kova burcunun sürekli bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüp düzeltme huyu vardır… Yengeç burcu buna da katlanamaz.

• Terazi – Balık. Hem Terazi burcu, hem de Balık burcunun birbirine benzer özellikleri bulunmaktadır, ve bu benzerlik her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir. Her ikisi de pasif kişiliğe sahiptir; bu nedenle, ikisi de birbirine karşı adım atmak bir yana, birbirlerinden kaçarlar. Her ikisi de kararsız olan Terazi; ve Balık burçları, bir konu hakkında karar vermekte çok zorlanabilir. Birbirleri ile iletişim kuramadıkları gibi, tartışmalarda da hem pasif kalır, hem de agresifleşebilirler…

• Yay – Oğlak: Yay burcu pek umursamaz bir kişiliğe sahiptir. Bununla birlikte Oğlak burcunun sorumlulukları vardır, ve ciddi bir kişiliğe sahiptir. Yay burcunun kalıbından çıkıp özgürce eğlenmesine izin vermeyecek olan Oğlak burcu, zaten Yay burcu için çekilmez niteliktedir. Ve iki sevgili; ya da bir çiftten çok Anne – Çocuk ilişkisini bu ikili arasında gözlemleyebilirsiniz.

İnternetten Tarot Bakılır Mı?

• Koç – Akrep: Hangi burçlar birlikte olabilir? İşte bu sorunun yanıtları arasında, aslında Koç burcu, ve Akrep burcunun birbirleri ile çok iyi anlaşabileceklerini düşünebilirsiniz. İkisi de çok üzgür, birbirlerini de fiziksel olarak çekebilecek olan bu ikili, ten uyumunu da rahatlıkla yakalar… Ama Akrep burcu aslında kıskanç bir burçtur. Cicim ayları bittikten sonra Koç burcunun özgürlüğüne tepki göstermeye başlayacaktır. Bu durum, hem aralarında güven sorunu oluşmasına, hem de iletişim kopukluğuna neden olacağı için, Koç burcu, ve Akrep burcu birlikte olmamalıdır.

• Başak – Balık: Başak burcunun mantıklı, ve ayakları yere basan bir karakteri vardır. Her şeyin planlı; ve düzenli olmasını ister. Buna karşın Balık burcu rahattır, duygusal olmakla birlikte, sürekli hayaller aleminde yaşamaktadır. İşte bu nedenlerden dolayı, bu iki burç birbiri ile kolay bir birlikteliği paylaşmayacaktır.

• Terazi – Oğlak: Terazi burcu genellikle insanları mutlu etmekten hoşlanan cömert bir kişiliktir. Oğlak burcu ise çok mesafelidir. Dik kafalıdır; ve genellikle Terazi burcunun iyi niyetinden yararlanarak kendi çıkarlarının peşinde koşmayı tercih eder. Bir de bunun üstüne kontrollü yapılarını ekleyecek olursak, bu ilişkide özellikle Terazi burcunun mutlu olamayacağını söyleyebiliriz; Oğlak burcuna ulaşamayacaktır çünkü…

Ay Tutulması Bizi Nasıl Etkileyecek?

• Boğa – Aslan: Boğa burcunun bir kaç arkadaşı vardır, ve bu onu mutlu eder. Aslan burcu ise çok dışa dönüktür; ve sosyal kişiliği dolayısı ile kalabalık ortamlarda bulunmaktan hoşlanır. Bu anlamda anlaşması zor olan bu iki burç, aynı zamanda çok da gururlu olduğu için, birbirlerinden özür dileyip, hata kabul etmeyi de bilmez… Bu nedenle, hangi burçlar birlikte olabilir sorusunun yanıtı, burç uyumuna göre, Boğa – Aslan da değildir.

• İkizler – Akrep: Akrep burcu sahiplenir; ve çok kıskanır. Duygularında da açık sözlüdür; ve derin konuşmalara dalabilir… İkizler burcu ise bu noktada, Akrep burcunu dinlemekten çok sıkılır… İkizler burcu ile Akrep burcu her ne kadar mükemmel bir fiziksel çekim; ve ten uyumuna sahip de olsalar, birliktelikleri kalıcı olmayacaktır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.