0

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Her kadın, birbirinden farklı erkekleri sever ve onlarla mutlu olur. Bazen bir arkadaşımızın eşi; ya da sevgilisine baktığımızda, o adamla nasıl mutlu olabildiğini düşünebiliriz; ama arkadaşımız o kişide mutlaka bir şey bulmuştur ki onunla birliktedir. Peki kadınlar erkeklerin hangi özelliklerini sever? Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır? Kadınlar nasıl erkekleri severler? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere bu soruların yanıtlarını vereceğiz ve böylece, nasıl mutlu olduklarını düşündüğünüz insanları daha iyi anlayabileceksiniz…Radyo Dinle

Kadınlar Erkeklerin Hangi Özelliklerini Sever?
Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Kadınlar Nasıl Erkekleri Severler?

■ Kadınlar, erkeksi erkeklerden hoşlanırlar. Nasıl derseniz, bir erkek eğer cömertse, cesursa, asil; aynı zamanda da yiğitse, o erkek erkeksi demektir; ve kadın olarak zeki iseniz, bu adama karşı koymanız oldukça zordur.

■ Espri de, bir erkekte, karşı konulamaz özellikler arasında yer almaktadır. Eğer aranızda bazı sıkıntılar söz konusu ise espri yeteneğine sahip bir erkek, bu sıkıntıları muhtemelen ortadan kaldırabilecektir. Ancak şunu da unutmamak gerekir: Kadınlar, esprili erkeklerin zeki olduğunu düşünürler. Bu nedenle espriden hoşlanırlar. Ancak bir erkeğin, yeni tanıştığı bir kadına sürekli espri yapması da, onu kadının gözünde bir palyaçodan farksız duruma düşürebilir. Bu nedenle, erkeklerin de espri zamanını ona göre ayarlaması gerekmektedir.

■ Bir erkeğin, birlikte olduğu kadını önemsemesi ve onunla ilgilenmesi, elbette her kadının hoşuna gider ve o kadın, o erkeği, gelecekteki çocuklarının babası olarak düşünebilir. Malum, çocukların anne kadar, baba ilgisine de ihtiyacı vardır.

■ Kadınlar tarafından sevilen erkek özelliklerinden bir diğeri de kararlılıktır. Bazı kadınlar yönetilmekten hoşlanırlar. Bu kadınlar adına kararların erkekler tarafından verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, bir erkeğin hevesli; aynı zamanda da hırslı olması, kadınları etkilemek adına önemlidir.

■ Cömert erkekler her zaman sevilirler. Peki ya maddi açıdan iyi değillerse? Cömertlik sadece maddiyat anlamını taşımaz. Cömert erkek ilgisini de birlikte olduğu kadın ile paylaşarak cömert olabilir.

■ Asla reddedilemeyecek erkek özelliklerinden bir diğeri de romantizmdir. Birlikte olduğu kadının hayatını her an bir kutlamaya çevirebilen erkekler, kadınlar tarafından asla reddedilmezler.

■ Bir erkeğin yanındayken kendinizi rahat hissetmek, sizi onun esiri yapar. Bir erkek bir kadını eğer bir bakışından, bir gülüşünden anlayabiliyorsa ve bunun için özel bir çabaya gerek duymuyorsa, o kadın birlikte olduğu erkeğin yanında mutludur. Bu genellikle uzun zamandır birbirini tanıyan kişilerde olur. Ancak aynı şeyi, yeni başlayan ilişkinizde de yaşayabilirsiniz.

■ Zeki erkekler de kadınlar tarafından tercih edilirler. IQ seviyenizin yüksek lması değil mesele. Eğer bir adım atmadan önce düşünebiliyor, kararlarınızı adil olarak veriyorsanız, kadınları etkileyebilecek özelliklere sahipsiniz demektir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.