0

Birinin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

Biz kadınların en merak ettiği soruların başında yer almaktadır: birinin benden hoşlandığını nasıl anlarım, birinin benden hoşlandığını nerden anlarım… En can sıkıcı nokta da şudur: Benden hoşlandığını anlayamıyorum… Belki hoşlanmıyor, neyi anlayacaksın, değil mi? Ama şöyle bir durum söz konusu: hoşlanan bir insan bazen fiziksel temas kurmayı tercih eder ve duygularını bu şekilde belli ederken, bazen de hoşlandığı kişiye kötü davranarak, sözde duygularını gizlemeye çalışır. Biz sizlere, ilerleyen bölümlerde, bu konular hakkında ipucu vermeye çalışacağız. Birinin benden hoşlandığını anlayamıyorum şeklindeki yakınmalarınız artık son bulacak.Radyo Dinle

Birinin Benden Hoşlandığını Nerden Anlarım?
Birinin Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

■ Sizden hoşlanan bir kişi, sürekli olarak size bakar. Bunun nedeni, hiç bir hareketinizi kaçırmak istememesinden kaynaklanmaktadır. Siz ona baktığınızda ya da onun size baktığını anladığınızı fark ettiği anda ise muhtemelen başka şeylere bakacak, sizin yanıldığınızı size göstermeye çalışacaktır.

■ Sizden hoşlanan bir kişi, sizin karşınızda konuşurken heyecanlanır. Çünkü, hem konuşmaları ile sizi etkilemeye çalışır ve bu sayede, şair, filozof; ya da gazeteciye dönüşür; hem de çok kültürlü, akıllı bir kişi dahi olsa, saçmalar. Amacı sizi etkilemekten başka bir şey değildir çünkü. Buna odaklanır. O çok iyi bildiği konular hakkındaki tüm bildiklerinden uzaklaşır. Bu onun kırdığı bir pot gibidir. Sizin anlamanız için iyi bir yöntemdir.

■ Sizden hoşlanan kişi, size bakarken gülümser; ya da en azından kaşlarını yukarı kaldırır. Bununla birlikte, bir arkadaş ortamında, herhangi bir şeye gülerken de size bakar. Ve tüm bunları istemsizce yapar.

■ Önce sizin ilgi alanlarınızı öğrenir; sonra da ilginç bir şekilde, aynı şeylere ilgi duymaya başlar. Bununla birlikte, sizin sosyal medya hesabınızı dolaşır. İçerisinde karşı cinsin de bulunduğu fotoğraf karelerine odaklanır. Sonra da bu kişilerden, hiç tanımadığı halde nefret etmeye başlar.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.