0

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim?

bir-erkegi-kendime-nasil-asik-ederimPek çok kadın, bir erkeği kendime nasıl aşık ederim sorusunun yanıtları arasında yer alan, bir erkeği aşık etmenin yolları, ve erkekleri aşık etmenin yolları hakkında araştırmalarda bulunmakta. Biz de bu çorbada tuzumuz bulunsun istediğimiz için, yazımız içerisinde sizlere, konunun detaylarından söz etmeye karar verdik:Radyo Dinle

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim?

• Bir erkeği aşık etmenin yollarından ilki, ona karşı açık olmak. Hem kendi özellikleriniz ile ilgili detaylar hakkında; hem de ona karşı olan hisleriniz konusunda kesinlikle gizli oyunlar peşine düşmeyin.

• Erkekleri aşık etmenin yollarından bir diğeri de, kendinize aşık etmek istediğiniz erkeğe karşı kibar olmanızın gerekliliğidir. Ona karşı nazik olmanız, ona merhamet etmeniz anlamına gelir, fakat bu noktada, onunla olan iletişiminizin arkadaşlık değil de, aşka yönelik olduğunu da mutlaka belli etmelisiniz.

Gerçek Aşkı Bulduğunu Nasıl Anlarsın?

• Eğer size aşık olmasını istediğiniz biri varsa, kendinizi, bu ilişkiye hazır hissettiğinden emin olmalısınız. Eğer hazır değilseniz; ve o kişi size aşık olursa, sizden daha çok, suçu olmayan o kişi üzülecektir. Bu anlamda kimsenin günahını almayın, çünkü kimse deneme tahtası değil.

• Hayatınızda kimsenin olmadığını ona mutlaka hissettirin. Aksi halde, belki de size ilgi duyuyor olmasına karşın, hayatınızda birinin olduğu, ya da kendisini reddedeceğiniz düşüncesiyle size yaklaşmayacaktır.

• Gözlerinizle ona, kendisine aşık olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Bu nedenle, onunla göz göze gelmekten korkmayın.

• Ona ara sıra dokunun. Tabi ellek biri gibi de değil ama, ona bir şey anlatırken koluna dokunabileceğinizi de unutmayın. Tensel etkileşim bu anlamda oldukça önemlidir.

Aşkın Bitmemesi İçin Neler Yapılmalı?

• Ona zaman zaman iltifat etmekten kaçınmayın. Parfümünün, kıyafetinin güzel olduğunu söylemek, tıraşının iyi olduğunu belirtmek, kendine bakan biri ise, bunu beğendiğinizi ona hissettirmek size hiç bir şey kaybettirmez.

• Ona gülümseyerek, kendisini reddetmeyeceğinizi ona hissettirebilirsiniz ki bu samimiyetin göstergesidir. Ama gülümserken, gözlerinin içine bakmayı da ihmal etmeyin.

• Kokuların, erkek beynnde, bazı hormonların çalışmasını sağladığını biliyor muydunuz? Sadece kullandığınız parfüm ile ona, kendinizle ilgili güzel şeyler hissettirebilirsiniz. Bu nedenle, özellikle vanilya kokulu parfümleri tercih edin.

• Kendinize iyi bakın. Bunun için paranızın çok olmasına da gerek bulunmadığını bilin. Güzel kokular, ütülü kıyafetler, bakımlı saçlar… sizi beğenmesi için yeterli olabilecek şeylerden sadece bir kaçı.

Neden Yalnızım?

• Onun hobilerinden bazılarına sizin de ilgi duyduğunuzu görecek olursa, size daha yakından bağlanacaktır. Mutlaka her yaptığını yapmak zorunda değilsiniz, ama en azından denerseniz, çabanız karşı taraf tarafından fark edilecektir.

• Erkekleri aşık etmenin yolları arasında yer alan bu unsurların hiç birini abartmamanız gerektiğini de bilin. Sakin olun, kendiniz olun, o kişi bunu eninde sonunda fark edecektir…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.