0

Korse İle Nasıl Zayıflanır?

Biz kadınlar, bazen daha zayıf görünmek; bazen ise soğuk kış günlerinde ısınmak için korse giyiyoruz. Ama bilsek ki korse ile zayıflama ve daha önemlisi de korse ile göbek eritme durumu söz konusu, üzerimizden korseyi hiç çıkartmayacağımızdan eminiz; öyle değil mi? Aslında artık biliyoruz. Gerçekten de korse ile zayıflama ve korse ile göbek eritme mümkün. O halde asıl sorumuz şu: korse ile nasıl zayıflanır? Her korsenin zayıflatıcı etkisi olmadığını belirtelim ve hemen bilgilerimizi aktarmaya başlayalım; siz de uygulayın tabi ki…Radyo Dinle

Korse İle Nasıl Zayıflanır?

Her şeyin öncesinde şunu belirtelim. Korse ile göbek eritme mümkün; ama bunu her korse ile yapamazsınız.
– Hamilelik sonrası korse
– Slim’in Lift Supreme korse
– Çelik korse
– Medikal korse
– Erkek korse
– Parafinli korse
Bu korse çeşitlerinden herhangi birini almalısınız.

Pek çok kişi, kendi bedeninden daha küçük beden bir korsenin, zayıflamasına daha çok yardımı olacağını düşünmektedir. Ancak böyle bir durum söz konusu değil. Hatta bedeninizden küçük beden korse almanın, iç organlarınıza zarar vereceğini unutmamalısınız.

Korse alırken dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de, alacağınız korsenin kumaşıdır. Terlemenizi ve vücudunuzun nefes almasını önleyecek olan sentetik kumaşları değil, cildinizin nefes almasını sağlayacak sağlıklı kumaşları tercih etmelisiniz.

Artık korse seçimini yaptıysanız, sıra zayıflamanıza gelmiş demektir. Bunun için, önce inceltici bitkisel yağınızı göbek bölgenize sürün ve sonrasında seçimini doğru yaparak almış olduğunuz korseyi takın. Bu şekilde günde dört saat geçirmeniz, korse ile göbek eritme için size yeterli gelecektir.

Bir kaç gün sonrasında zayıflamaya başladığınızı fark edebileceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.