0

Greyfurt Suyu İle Zayıflama

greyfurt suyu ile zayiflamaGünümüzde sık sık, zayıflatan şok diyetlerle karşılaşıyoruz, ve bunların bize uygun olup olmadığını bilmeden de uygulamaya çalışıyoruz. Oysa ki sağlıklı zayıflama, hızlı zayıflama anlamına gelmiyor. Sağlıklı zayıflama, vücuttan kas değil, yağ kaybı ile gerçekleşiyor, ve süreç, biraz daha yavaş ilerliyor. Ama şu var ki, sonucu, şok diyetlerde olduğundan çok daha kalıcı oluyor. Bu yazımızda sizlere greyfurt suyu ve sirke mucizesinden söz edeceğiz. Hepimiz biliyoruz ki, greyfurt suyu yağ yaktırıyor, sirke ise zayıflatıyor; sirke de greyfurt suyu gibi yağ yakımına katkıda bulunuyor. Söz konusu greyfurt suyu ve sirke karışımı olduğunda ise, işler oldukça netleşiyor… Greyfurt suyu ile nasıl zayıflanır peki? Yazımız içerisinde sizlere greyfurt suyu ile zayıflama hakkında bilgilerden söz etmeye çalışacağız.Radyo Dinle

Greyfurt Suyu İle Nasıl Zayıflanır?

Şu bilgiyi unutmamalısınız ki, vücut ne kadar C vitamini alırsa, yapmış olduğu egzersizler sırasında o kadar daha çok yağ yakımı gerçekleştirir. Ve greyfurt suyunun içeriğinde bol miktarda C vitamini yer almaktadır. Ve elma sirkesi, içeriğinde bolca asetik asit bulundurmaktadır. Greyfurt suyu ve sirke birleştiğinde ise, vücut metabolizması hızlanır; ve vücut olabildiğince çok yağ yakmaya başlar. Peki greyfurt suyu ile zayıflama nasıl gerçekleşir?

Aslında bunun için yapmanız gereken şey oldukça basit: Bir bardak taze sıkılmış greyfurt suyunun içerisine iki kaşık elma sirkesi; ve isterseniz bir çay kaşığı da bal ilave ederek, greyfurt suyu ve sirke karışımını hazırlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde zayıflayabilmek adına, bu karışımı her yemek öncesinde tüketebilirsiniz. Ama hemen bir uyarıda bulunalım: Eğer ilaç kullanımı gerçekleştiriyorsanız, greyfurt suyu sizin için pek de iyi olmayabilir. Bu nedenle, kullanım öncesinde mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.