0

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modelleri Hangileri?

yüzü zayıf gösteren saç modelleri hangileriBazılarımıza kilo, vücudun belirli bazı bölgelerinde yakışıyor. Ancak, ne kilo alırken; ne de zayıflarken, bilinçli spor yapmadığımız sürece, istediğimiz bölgelerde istediğimiz etkiyi yaratamıyoruz. Genellikle toplu yüz pek çok kadına yakışıyor. Ancak kimilerimiz de yüzü zayıf gösteren saç modelleri; ve yüzü zayıf gösteren saç kesimlerini öğrenmek istiyoruz. Peki bu yazımızda sizlere, yüzü zayıf gösteren saç modelleri hangileri sorusunun yanıtlarını vereceğimizi söylesek, hoşunuza gider mi?Radyo Dinle

Yüzü Zayıf Gösteren Saç Modelleri Hangileri?

• Yüzü zayıf gösteren saç kesimleri arasında ilk olarak uzun saçtan söz etmeliyiz. Uzun saçın, yüzü uzun gösterme etkisi olduğu için, yüzü zayıf göstermenin yolları arasında yer aldığını bilmelisiniz.

• Asimetrik bob, saçın arkasının kısa, önlere doğru ise uzun olduğu saç modelidir. Yüzü ince gösterdiği için, yüzü zayıf gösteren saç kesimleri arasında yer almaktadır.

• Yüzü zayıf gösteren saç modellerinden bir tanesi de şu şekildedir: Başınızın tepesinde, elinizden geldiğince küçük bir topuz modeli yapın. Sonra, var olan kısa kahküllerinizi alnınızın ortasına doğru indirin. Daha uzun olan saçlarınızı ise, tel tel, alnınızın sağ; ve sol tarafında konumlandırın. Bu şekilde daha zayıf görünen bir yüze sahip olabilirsiniz.

• Uzun olan saçınızın ön kısmına bol bol kat attırmanız da, yüzünüzü zayıf gösterecektir. Saçınızı ortadan ikiye ayırır, ön kısma özellikle çenede biten katların olduğu saçları getirirseniz, oldukça zayıf görünebilmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde saçlarınızın, yüzünüzü çevrelemesi; ve toplu görünümden kurtulmanız olanaklı olacaktır.

• Saçınızı önden yana doğru ayırır, ve uzun olan perçemlerinizi saçlarınızın ön kısmına doğru serpiştirirseniz de, yüzünüzün zayıf görünmesini sağlamış olabilirsiniz.

• Saçınızın ön kısmında uzun perçemler varsa, saçlarınızı at kuyruğu şeklinde toplayabilir, ve bu perçemlerden de bir kaç tutamı saçlarınızın ön kısımlarından çıkartırsanız, yine yüzünüzü zayıf göstermiş olursunuz.

• Tepede toplayacağınız klasik topuz modeli de yüzünüzün uzun görünmesini sağlamaktadır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.