0

Saç Uzatan Kür

Sadece biz kadınlar değil, özellikle saç dökülmesi problemi yaşayan erkekler de 1 ayda saç uzatma yöntemleri hakkında araştırmalar yapar ve saçlarını nasıl uzatabilecekleri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Bu nedenle yazımız içerisinde sizlere bir saç toniği önerisinde bulunmak istedik. İster saç uzatan kür, ister saç uzatan karışım deyin, ama sadece 1 ayda saç uzatma yöntemleri arasında yer almakla kalmaz, saçları canlandırıp, eski sağlığına da kavuşturur. Düzenli kullanımın ise önemi büyüktür.Radyo Dinle

Saç Uzatan Karışım İçin Gerekli Malzemeler

*2 çorba kaşığı Hint yağı
*1 çorba kaşığı bal
*1 tane yumurta

Saç Uzatan Kür

• Bir kap içerisine bütün malzemeleri alın ve iyice karıştırın. (Saçlarınız zaten uzun ise ve karışım size yeterli gelmeyecekse, aynı ölçüleri katlayarak daha fazla karışım da hazırlayabilirsiniz)
• Hazırlamış olduğunuz karışımı saç köklerinden başlamak sureti ile saç uçlarına kadar tüm başınıza yedirin.
• Karışımın bulunduğu saçlarınızı bir bone ile sararak hava almasını önleyin ve bu şekilde üç saat kadar bekleyin.
• Belirtilen sürenin dolmasından sonra, saçlarınızı önce soğuk su ile durulayın. Sıcak suyun, yumurtanın saçtan çıkmasını zorlaştıracağını unutmayın. Sonrasında şampuan ve krem ile saçlarınızı her zamanki gibi yıkayabilirsiniz.

Sağlıklı Saç Uzatma Yöntemleri

Saç toniğini haftada iki kere kullanmayı ihmal etmeyin. Kullanımı düzenli şekilde gerçekleştirirseniz, 1 ayda elde edeceğiniz sonuca siz de inanamayacaksınız.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.