1

Patates Kürü Nasıl Yapılır?

patates kürüSaçlarınıza çıtçıt takarak, onlara yapay şekilde uzamış bir görünüm vermektense, hızlı saç uzatma yöntemleri; ve hızlı saç uzatma formülleri arasında yer alan patates kürünü denemek istemez misiniz? Haftada sadece bir sefer uygulamanızın yeterli olacağı patates kürü sayesinde, yeteri kadar alamamış olduğunuz vitamin, ve minerali patates ile almanız durumu söz konusu olacaktır. Bu nedenle, zaman kaybetmeden size, hızlı saç uzatma yöntemleri, ve hızlı saç uzatma formülleri arasında yer alan patates kürünü anlatmaya başlayalım…Radyo Dinle

Patates Kürü Nasıl Yapılır?

Saçlarınızın uzunluğuna göre belirleyeceğiniz adetteki patatesin kabuklarını soyun, sonrasında da küçük parçalar halinde doğrayıp blenderden geçirerek tüm patatesleri ezip suyunun çıkmasını sağlayın. Bunun sonrasında, bir tülbent alın; ve bir kasenin üzerine örtün. Patatesleri bu tülbentten geçirip, patates suyunun kasenin içerisine dolmasını sağlayın.

Ardından, almış olduğunuz bu patates suyunu, saçlarınızın özellikle dip kısımlarına uygulayın, ve ortalama yarım saat boyunca beklemesini sağlayın. Ardından saçlarınızı ılık su ile durulayabilirsiniz. Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, haftada bir sefer uygulamanızın yeterli olacağı patates kürü, hızlı saç uzatma formülleri arasında yer alıp; sağlıklı, kolay, ve tamamen bitkisel olması ile dikkatleri çekmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.