0

Kapatıcı Ne Renk Olmalı?

kapatıcı ne renk olmalıBu yazımızda sizlere kapatıcı renkleri ile ilgili bilgilerden söz ederek, kullanacağınız kapatıcı ne renk olmalı onu belrlemeye çalışacağız. Yeşil kapatıcı ne işe yarar, mor kapatıcı ne işe yarar, neden kozmetik reyonlarında farklı kapatıcı renkleri yer alır…? Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtlarını sizlere yazımızın ilerleyen kısımlarında aktaracağız… Artık siz de kapatıcı ne renk olmalı sorusunun yanıtını, fondöten renginizi bildiğiniz gibi bileceksiniz… İşte bilmeniz gerekenler…Radyo Dinle

Kapatıcı Ne Renk Olmalı?

Yeşil Kapatıcı Ne İşe Yarar? Bazılarımızın cildinde kırmızı lekeler bulunabilir. Bu kırmızılıklar özellikle burun, dudak çevresi gibi bölgelerdedir, ya da sivilce izi şeklinde kalırlar. İşte bu gibi kusurları kapatmak için, kapatıcı renkleri arasında yer alan yeşil seçilmelidir.

Mor Kapatıcı Ne İşe Yarar? Eğer yüzünüzde çiller varsa, ya da damarlarınız görünüyor, ve siz bu görünümden hoşlanmıyorsanız, mor kapatıcı kullanabilirsiniz. Ama mor kapatıcının görevi sadece bunlarla sınırlı değildir. Yüzünüzdeki solgunlukları, göz altlarınızda sarıya dönen renk değişimlerini mor kapatıcı kullanarak rahatlıkla gizleyebilir, ve yüzünüze canlı bir ifade kazandırabilirsiniz.

Sarı Kapatıcı Ne İşe Yarar? Eğer yüzünüzün kapatıcıya gereksinimi olduğunu düşünmüyorsanız, ama, cilt renginizi solgun buluyor, ve biraz daha canlı görünmesini istiyorsanız, sarı kapatıcı kullanabilir; ve özellikle burun üstü, yanakların dış köşesi, ve alın ortasına uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Somon Kapatıcı Ne İşe Yarar? Cildinizde bulunan koyu tonlar somon kapatıcılarla rahatlıkla gizlenebilir. Göz altınızda bulunan koyu halkalar, koyu renk sivilceler, ve izleri ile, benlerinizi, somon tonlarında kapatıcı kullanarak gizleyebilirsiniz…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.