0

Kahverengi Gözlere Makyaj Nasıl Yapılır?

Eğer göz renginiz kahverengi ise açık renk gözlere özenebilir, makyaj yapmakta zorlanabilirsiniz. Kahverengi gözlere makyaj nasıl yapılır sorusunun yanıtı hepimiz için merak konusudur ve bu anlamda her kafadan farklı bir ses çıktığı da doğrudur. Bu nedenle yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizler için, kahverengi gözlülere makyaj önerilerinde bulunacağız. Olur da sizin de bir fikre ihtiyacınız var ve kahverengi gözlerinizle göz kamaştırmak istiyorsanız, işte kahverengi gözlüler için makyaj önerileri:Radyo Dinle

Kahverengi Gözlere Makyaj Nasıl Yapılır?

■ Kahverengi gözlülere makyaj önerilerimizden ilki, dumanlı göz makyajı… Özellikle özel davetlerde oldukça etkileyici olan bu makyajı hafif şekilde yaparak günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hangi Yüz Kremini Kullanmalıyım?

■ Kahverengi ve altın tonları, göz makyajında çok yakışacak renklerdendir. Siyah bir göz kalemi ile göz çevrenizi belirginleştirdikten sonra, kahve tonları uygulayıp, ardından da altın tonları ile hatta pırıltılı altın tonları ile göz makyajınızı belirginleştirerek, özel davetlere dahi rahatlıkla katılabilirsiniz.

■ Gözleriniz hem kahverengi; hem de küçük ise siyah göz kaleminden yararlanabilirsiniz. Ancak kaleminizin biraz da kalın olması önemlidir. Böylece gözlerinizi hem belirginleştirir; hem de etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

■ Makyajınızın renkli olmasını istiyorsanız, gözlerinizin altına mavi kalem çekip, üst göz kapağını da parlak sarı tonlarla renklendirebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız makyaj, mavi gözlüler için makyaj önerileri arasında sizi oldukça dinamik bir görünüme kavuşturacaktır.

■ Gözlerinize iki kat rimel uygulayarak, gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartabilirsiniz. Bu şekilde makyaj yaptığınız zamanlarda yanaklarınızı da şeftali tonları ile renklendirmelisiniz.

Kirpik Serumu Nasıl Yapılır?

■ Ruj seçiminde nude tonları deneyin. Ve bununla birlikte allığınızı da bronz tonlarda tercih ederseniz, makyajınızın doğal görünmesini sağlamış olursunuz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.