0

Etkili Bakışlar İçin Makyaj Önerileri

etkili-bakislar-nasil-olurHangi kadın etkili bakışların sahibi olmak istemez? Hangi kadın, etkili bakışları ile, istediği erkeği kazanabilmeyi hayal etmez? Peki söz konusu etkili bakışlar nasıl olur? Aslında bunu başarmak sandığınız kadar zor değil. Yazımız içerisinde sizlere, etkili bakışlar için makyaj önerilerinde bulunacağız. Siz isterseniz dünyayı dize getirebilir, bir bakışınızla aslında yürekleri hoplatabilirsiniz… Çok iddialı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Deneyip görmeye ne dersiniz?Radyo Dinle

Etkili Bakışlar Nasıl Olur?

• Etkili bakışlar için makyaj önerilerinden ilki, kirpiklerinizi dolgunlaştırmak… Bunun için aslında pek çok farklı yöntem var. Bunu hem kirpik bakımı ile gerçekleştirebilir, hem kirpiklerinize önce beyaz, sonra siyah rimel sürebilir, isterseniz de bu amaca yönelik rimellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Veya, elinizde var olan rimel ile, doğru sürüş şeklini deneyimlersiniz… Kısacası, kirpikleri dolgunlaştırabilmenin pek çok farklı yöntemi var. Ve ilk hedef de bu yöntemlerden hangisinin, ve hangi rimelin sizin için daha etkili olduğunu keşfetmek…

Yuvarlak Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

• Rimeli ilk olarak, kirpiklerinizin tam üstüne, kalem gibi, ya da eyeliner gibi kullanın, ve kirpiklerinizin hacimli görünümü için ilk olarak buralara rimel uygulayın.

• Rimeli kirpiklerinize sürerken, fırçayı sağa sola hareket ettirirseniz, kirpiklerinizin daha dolgun olacağını aklınızdan çıkartmayın.

• Kirpiklerin altına rimel uygulama taktiğini unutun. Bu sizin sadece yaşınızın olduğundan büyük görünmesine neden olacaktır. Bu nedenle, en azından günlük kullanımda bu uygulamayı yapmayın.

Evde Fondöten Nasıl Yapılır?

• Bir diğer detay da, rimel kullanırken farklı aparatlardan yararlanmanız gerektiği. Örneğin, kaşık kullanıp, rimelin göz çevresine bulaşmasını önleyebilir, kirpik kıvırma aleti, ve rimel fırçasından yararlanarak, daha etkili bakışlara imza atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.