2

Avona Üye Olmak İstiyorum

Avon temsilcisi olmak içinBiz kadınların görevleri arasında çocuk bakmak, ev işlerini halledip bir de yemek yapmak gibi, aslında oldukça ağır, ve sorumluluk gerektiren işler yer almaktadır. Ancak arkadaşlar, ve akrabalarla olan günler düzenlemekten de geri kalmayız. Ancak şu da bir gerçek ki, bir kadının, hem kendine, hem de çocuklarına yetebilmesi, isteklerini özgürce yerine getirebilmesi için maddi özgürlüğe gereksinimi vardır. Avona üye olanlar, bunu kolay bir şekilde sağlayabilirler. Peki Avona üye olmak için ne gerekli? Yazımız içerisinde, Avona üye olmak istiyorum diyenler için, hem üyeliğin avantajlarından; hem de üyelik için yapmaları gerekenlerden söz etmeye çalışacağız… Siz de Avona üye olmak istiyorum diyorsanız, işte bilmeniz gerekenler…Radyo Dinle

Avona Üye Olanların Ne Gibi Avantajları Var?

Tüm her şeyi bir kenara bırakacak olursak, Avona üye olanlar, çalışmasalar da para kazanabilir, evde oturmalarına karşın, kendilerine bir gelir de sağlayabilirler. Bunu nasıl yapacaklarını soracak olursanız: İletişim halinde oldukları kişilerin, kozmetik ihtiyaçlarını, Avona üye olanlardan temin etmeleri halinde, Avon temsilcisinin bu satıştan bir kar elde etmesi durumu söz konusu olacaktır. Bu kar, Avon temsilcisi kişinin temin etmiş olduğu ürüne göre, bazen yüksek rakamlara da ulaşabilir.

Avona üye olanlar aynı zamanda, kendi kozmetik ihtiyaçlarını, direk olarak temsilci fiyatı ile satın alacakları için, kozmetiğe harcadıkları paranın miktarını azaltırlar. Bununla birlikte, Avon tarafından kendilerine bir takım hediyeler de gönderilmektedir. Örneğin, belli bir sipariş rakamına ulaştığınızda, Avon size, o ay vermekte olduğu bir parfümü, ruju; ya da nemlendiriciyi hediye edebilir. Siz, isteğinize göre, bu hediyeyi de satabilir, kullanabilir; ya da, bir yakınınıza armağan edebilirsiniz.

Avona üye olmak istiyorum dediğinizde, Avon ürünlerini satmak için özel bir çabaya da gereksinim duymayacağınızı belirtmek isteriz. Yapmanız gereken, Avon katoloğunu yanınızda taşıyıp, girmiş olduğunuz bir toplumda ortamdakilere göstermekten ibarettir. Sipariş almakta sorun yaşamazsınız, çünkü, zaten pek çok kişi, Avon’un parfümlerini, rujlarını, ya da cilt bakım ürünlerini yakından tanımakta, çantaların kalitesini bilmektedir. Hatta, ortamdaki kişilerin, siz hiç müdahale etmeden dahi, bazı ürünleri birbirlerine önerdiklerini görebilirsiniz. Bu sırada yanınızda, satabileceğiniz bir kaç Avon ürünü de bulunduracak olursanız, durum sizin için oldukça kolay hale gelecektir.

Avon ürünlerinin fiyatları uçuk rakamlarda değildir. Bu nedenle, kendinizin de rahatlıkla kullanabileceğiniz Avon ürünlerini, yakınlarınıza kolaylıkla tavsiye edebilir, ürünlerin sonuçlarını direk olarak kendi üzerinizde gösterebilirsiniz. Kısacası, Avona üye olmak, size çok büyük avantajlar, ve rahatlık kazandırmaktadır.

Avona Üye Olmak İçin Ne Gerekli?

Avona üye olmak için her şeyin öncesinde, Avona üye olanlar arasından bir takım öncüsünün bulunması, sonrasında da bu kişinin, sizin kayıt formunuzu doldurması gerekmektedir. Kayıt işlemi sırasında bir adet kimlik kartı fotokopisi, ya da, ikamet ettiğiniz adrese ait bir su; ya da elektrik faturası gerekebilir. Bunun dışında, Avona üye olmak ücretsizdir.

Eğer siz, Avona üye olmak isterseniz, (0 546) 944 63 26 numaralı telefondan destek isteyebilirsiniz…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

2 Comments

    • Telefon numaranızı verir; ya da 05469446326 numaralı telefonu ararsanız, yardımcı olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.