0

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

zayıf görünmek için nasıl giyinmeliBu yazımızda sizlere, zayıf görünmek için ne giymeli, ve zayıf görünmek için nasıl giyinmeli sorularının yanıtları arasında yer alan, zayıf gösteren giyim önerilerinden söz etmeye çalışacağız. Eğer sizin de vermek istediğiniz bir kaç kilonuz var; ancak bunun için beklemeye tahammülünüz yoksa, işte fazla bir kaç kilonuzu saklamanıza yardımcı olacak, zayıf gösteren giyim önerilerimiz:Radyo Dinle

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?
Zayıf Görünmek İçin Ne Giymeli?

• Zayıf görüsteren giyim önerileri arasındaki ilk alternatifimiz: tek parça, siyah, ya da lacivert bir elbise… Bu elbiselerin her zaman bir kurtarıcı niteliğinde olduğunu bilmelisiniz.

• Yüksek belli pantolonlar da zayıf gösteren giyim önerileri arasında yer alıyor. Bu pantolonlar her şeyin öncesinde boyunuzu daha uzun gösteriyor. Bunun yanında, bel; ve karın bölgesindeki fazlalıkların gizlenmesini de olanaklı hale getiriyor.

• Yüksek topuklu ayakkabı giymek de zayıf görünmeniz için size oldukça yardımcı olacaktır. Bu ayakkabıyı, yüksek belli, ispanyol paça bir siyah pantolon ile de tamamlarsanız, hem zayıf; hem de uzun görüneceğinizi belirtmeliyiz.

• Desenleri karışık olan bluz, ya da elbiselerden ise kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi halde, zayıf değil, olduğunuzdan daha kilolu bile görünebilirsiniz.

• Eteklerinizin de yüksek belli olması durumunda, eteğin üzerine giyeceğiniz gömlek; ya da bluzü, mutlaka eteğin içine koyun, dışında bırakmaktan kaçının. Böylece, belinizdeki fazlalıklardan kurtulmuş gibi görünebilirsiniz.

• Giysilerinizin kumaşını seçerken ise, ince kumaşlardan kaçınmalısınız. Çünkü bu kumaşlar içinizi belli eder, ve kapatmak istediğiniz kiloları gözler önüne serebilirler. Bunun yerine üzerinizde tok duran, kalın kumaşları tercih etmenizi öneririz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.