0

Saç Rengine Göre Kıyafet Seçimi

sac-rengine-gore-kiyafet-secimiHepimiz zaman zaman, bazı renkleri kendimize yakıştırmaz, bazen de, giydiğimiz kıyafet ile saç rengimizin uyumlu olmadığını düşünürüz. Bu durum bazen ruh halimizle alakalı olabilir; ama aslında saç rengine göre kıyafet seçiminin de bu noktada önemli olduğunu belirtmemiz gerekir. Peki sarı saçlılar ne renk giymeli, siyah saçlılar ne renk giymeli? İşte önemli soruların yanıtlarını sizlere aktaracağız. Saç rengi ile kıyafet renginin uyumu önemli çünkü…Radyo Dinle

Saç Rengine Göre Kıyafet Seçimi

• Sarı Saçlılar Ne Renk Giymeli? Saç renginiz sarı ise, çok sert tonlardan; ve yoğun renklerden kaçınmalısınız. Mesela: siyah yerine lacivert, beyaz yerine krem, mor yerine lavanta tonlarını tercih edebilirsiniz.

Giyim Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

• Kumral Saçlılar Ne Renk Giymeli? Saç renginiz kumral ise parlak renkleri tercih edebilirsiniz… Bej yerine gri, ya da beyazı düşünmeniz daha akıllıca olacaktır. Nötr renkleri seçecekseniz çok dikkatli olmalısınız, benzer bir dikkati de pastel tonlara göstermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

• Kızıl Saçlılar Ne Renk Giymeli? Açık kumral; ve kızıl tonlarında saç rengine sahipseniz, saç rengine göre kıyafet seçiminde herkesten çok daha dikkatli olmalısınız. Şarap tonları; ve kırmızının uyumu sizde güzel duracaktır. Ama eğer dikkati saçlarınıza çekmek istiyorsanız mavi, ya da yeşili tercih etmeli, ya da her ikisinden bir kombin oluşturmalısınız.

Ucuz Ve Güzel Giyinmek

• Beyaz Saçlılar Ne Renk Giymeli? Gri, ve metalik renkte kıyafet giydiğinizde ortaya çıkaracağınız şey saçlarınızdır. Ancak eğer parlak renkleri tercih ederseniz, yüzünüzün daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz. Malum açık saç rengi bazen insanı hasta; ve solgun gösterebilir; ve bu problem ya makyajla çözülür; ya da tercih edeceğiniz uygun renk kıyafetlerle…

• Siyah Saçlılar Ne Renk Giymeli? Saç renginiz siyah ise, her rengi giyebilirsiniz, ve diğer tüm saç renklerinden daha şanslısınız. Ama illa bir tercih istiyorsanız, parlak tonları seçebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.