0

Bacak Boyunu Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli?

bacak boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmeliKadınlar olarak zaman zaman, bazı hilelere başvurur; ve kendimizi olduğumuzdan daha farklı göstermeye çalışırız. Bacak boyunu daha uzun göstermek de bu hileler arasında yer almaktadır. Peki bacak boyunu uzun göstermenin yolları arasında neler yer alır? Bacak boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmeli? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere bu soruların yanıtlarından söz etmeye çalışacağız…Radyo Dinle

Bacak Boyunu Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli?

• Bacak boyunu daha uzun göstermek için yapabileceğiniz ilk şey, pantolonlarınızın yüksek bel olması… Yani bir dönem piyasaya hızlı giriş yapan; sonrasında da aynı hızda kayıp yaşayan düşük bel pantolonlardan uzak durmanız oldukça önemli… Tabi, bacak boyunu uzun göstermenin yollarını arıyorsanız…

• Topuklu ayakkabılar her zaman boyun uzun görünmesi adına etkilidir. Ama bunun yanında, bilekten bağlamalı ayakkabılar giyecek olursanız, her ne kadar topuklu da giymiş olsanız boyunuz kısa görünecektir; çünkü bu ayakkabılar bacak boyunu kesmiş gibi görünür. Ama nude topuk ayakkabı kullanmayı tercih ederseniz, işiniz bu anlamda oldukça kolaylaşacak, bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünecektir.

• Bacak boyunu daha uzun göstermek için yapılması gerekenlerden bir diğeri de, baştan aşağı aynı renk giyinmenin gerekliliğidir. Bu sayede, renkler, vücudunuzun kesilmesine neden olmayacak, dolayısı ile bacaklarınız daha uzun görünecektir. Aynı renk giyinemiyorsanız dahi, aynı rengin farklı tonlarını tercih etmeniz uzmanlar tarafından önerilmektedir.

• Eğer kilo sorununuz yoksa, bacak boyunu uzun göstermeniin yolları arasında geniş paçalı pantolonlar giymek de yer almaktadır. Ama kilo sorununuz varsa, bu maddenin üzerini hemen çizebilirsiniz; çünkü sizi daha da şişman gösterecektir.

• Pantolon giymek yerine, bacaklarınızı açıkta bırakan etek, ya da şortları tercih edecekseniz, bunların kesinlikle mini olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylece, bacaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz.

• Ayakkabı seçiminde nude topuklardan söz etmiştik. Bir diğer tercihiniz de kenarları açık stilettolar olarak belirtilmekte. Kenarları açık stilettolar giyerek, bacak boyunu uzun gösterebilir, boyunuzu uzatabilir; daha zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz.

• Etek ya da pantolonlarınızda dikey çizgiler kullanın. Bu sayede bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünür. Ama kullanacağınız enine çizgilerin, sizi olduğunuzdan daha şişman, ve kısa göstereceği için tercih edilmemesi gerektiğini de belirtmeliyiz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.